gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adelenin Şarkıları en iyi şarkıları burada

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adelenin En İyi Şarkıları Adelenin Şarkıları

Bir misafirimiz "Adele'nin en güzel şarkısını istiyorum" demiş. Biz de araştırdık ve Adele'nin en sevilen en iyi şarkısının sözlerini bu sayfamızda hem o misafirimizle hemde siz melek'lerimizle paylaşıyoruz arkadaşalrım :)

Adele'nin en beğenilen şarkıları şu şekildedir:

Adele Someone like you

Adele Set fire to the rain

Adele Make you feel my love

Adele Rolling in the deep

Adele Turning tables

Adelenin Şarkıları en iyi şarkıları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün sizi en iyi anlatan şarkı!!!

bugün sizi en iyi anlatan şarkı!!!

atatürkü anlatan şarkılar atatürkü anlatan şarkı çocuk şarkıları atatürk ü şarkılar atatürk ü şarkı bugün ruh halinize düşüncelerinize ve duygularınıza hitap eden sizi en iyi anlatabilecek bir şarkı seçin bakalım:)ben başlıyorum yine,,,bugün ben Ege Çubukcu'dan birgün parçasını defalarca dinledim bıkmayarak peki sizi hangi parça (bugünkü ama)en iyi anlatabilecek parçanızı yada tekrar üstüne...
  2. Adelenin En İyi Şarkısı

Adelenin En İyi Şarkısı

Adelenin En İyi Şarkısı hangisi ve sözleri varmı sizin sitenizde ki bence vardır çünkü siz arı gibi çalışıyorsunuz :) Gaz verdim sanmayın haa :D
  3. En İyi Rock Şarkıları

En İyi Rock Şarkıları

En İyi Rock Şarkıları nelerdir lütfen En İyi Rock Şarkılarının isimlerini listeleyiniz bana.
  4. Tarihin En İyi Rock Şarkıları

Tarihin En İyi Rock Şarkıları

En İyi Rock Şarkıları Tarihin En İyi Rock Şarkıları Merhaba Sevgili Melek'ler ve Rock seven tüm ziyaretçi arkadaşlar, sizler için bu yazımızda tarihin gelmiş geçmiş en iyi Rock şarkılarını listeledik, şayet unuttuklarımız varsa, siz tamamlayın lütfen:) ACDC - Highway To Hell Aerosmith - Walk This Way Beach Boys - I Get Around Beatles - Let It Be Bob Dylan - Blowing In The Wind Bruce...
  5. En baştaki şarkı

En baştaki şarkı

Verdiğim Linkte En Başta Çalan Şarkıyı Bulursanız Çok Sevinirim...

Sayfayı Paylaş