gebe
  1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Adet belirtileri

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Adet belirtileri ne zaman başlar? Ve belirtiler arasinda en çok görülen nedir ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Mens belirtileri mense yakın dönemde başlar .Kasık bel ağrısı gögüs hassasiyeti belirtiler arasındadır.

Ozge01 bunu beğendi.
  3. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    saç ve ciltte ani yağlanma, göğüs ve ellerde şişlik vs gibi sinyalleri oluyo mutlaka. bazı kişilerde ağrı haberci oluyo bazıları ise hafif atlatıyo bünyene göre canım

4. melikeakca

melikeakca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Adet belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama...
  2. Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Kızlar selamlar, ben hamileliğin adet öncesi belirtilerini araştırıyorum ama net bir bilgiye emin olun ulaşamadım. Baktım burası kadın sitesi ve herkes hamileliğinden bahsediyor. Dedim bilse bilse buradaki bayan arkadaşlarım bilirler. Kızlar ben 1 yıldır bebek bekliyorum. Bu ay hiç olmadığı kadar takibimi güzel yaptım. Yumurtlama günümü inanılmaz güzel tespit ettim. Gerçi hamile olma ihtimalim...
  3. adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

merhabalar...orda olanlar varmı acaba......23 unde regl olmam gerek ama çok hafif belirtilerim var.4 gun once 1 damla pembemsi bişey geldi.offf emin olamıyorum !
  4. adet öncesi gebelik belirtileri

adet öncesi gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan...
  5. Adet belirtileri ne zaman başlar?

Adet belirtileri ne zaman başlar?

Adet Belirtileri Kaç Gün Önce Başlar, Sağlıklı olan her kadının adet döneminde pek fazla sapma olmaz. Kendisine göre belirlediği takvimde mutlaka düzenli olarak adet görür. Her kadının kendi bünyesine göre adet görme takvimi bellidir ve bu tarih gelmeden bir hafta ile 10 gün öncesinde kadın adet belirtilerini hissetmeye başlar. Belirtiler ilk zaman hafif olsa da, gün yaklaştıkça şiddeti de...

Sayfayı Paylaş