gebe
  1. nazlı21

nazlı21 Forum Okuru

adet gecıkmesi

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında nazlı21 tarafından paylaşıldı.

gecen ay adetımın 5.ci günü klomene basladm 5 tane ıctım ve ultrasonda dktr yumurtalıkların hazır ılac vermıycem dedı duzenlı bırlıktelıkten bahsettı bzde uyguladık bu ay adet olmadım son adet tarıhım 16.temmuz idrar testı negatıftı hamıle olsam ıdrar testınde cıkmazmıydı bayagı gecıktı anlamadm ara ara pembe kahverengı akıntılarım oldu yardımcı olurmusunz

adet gecıkmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm Adetleri

Ölüm Adetleri

Bir kişi öldüğü zaman 3-4 gün o ölü evinde oturulur.Ölü evinde kadınlar ağıt yakarken erkekler de ayrı bir evde otururlar.Bir kişi öldükten sonra hoca gelir.Su selası verilir.Ölü mezara gömüldükten sonra ölü evine yemekler getirilir.Ölünün canı için gelen yemekler yenir.Ölü evinde Kur'an okunmaya başlanır.Kur'an okunduktan sonra Perşembe yapılır, şeker dağıtılır.Ölünün elli ikinci gecesi yapılır.
  2. Adet görmek

Adet görmek

rüyada adet kanaması görmek rüyada kanama görmek adet kanı kanaması olduğunu kanama olduğunu Bakınız; Hayız.Rüyasinda ay basi oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin hayiz oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve...
  3. Adet

Adet

1Sayı. 2Herhangi bir sayıda olan (şey), °tane.
  4. adet kanamaları

adet kanamaları

11 yaşında adet yumurtlama olmadan adet olunurmu progestan kullanırken olunurmu progestan kullanırken Ergenlik dönemi, çocukluktan genç kızlığa adımların atıldığı bir dönemdir. Bu dönemde bedensel gelişim ve kişilik gelişimi çok hızlıdır. Kızlarda 9-10 yaşlarında başlayan bu değişim 18 yaşına dek devam eder. Sağlıklı bir kadın olabilmek için gerekli olan değişimlerin...
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza 13 günlük adet gecikmem var bugün idrar testi yaptırdım negatif çıktı bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ben tüp bebek tedavisi görecektim ama adet olmadığım için başlayamadım testte negatif olunca çok üzüldüm artık umudum kalmadı 13 günlük gecikme idrar testi için yeterli değilmidir ne olur yardımcı olun

Sayfayı Paylaş