gebe
  1. ays_e_gul89

ays_e_gul89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

adet oldum ama hamile olabilir miyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ays_e_gul89 tarafından paylaşıldı.

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye

adet oldum ama hamile olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

lütfen cevap verin kizim 1 yaşinda 7 ay once sprail taktirdim her ay duzenli adet oluyordum fakat bu dönem 1bucuk aydan fazladır adet gormuyorum hamile kalma olasilgm warmı?
  4. Adet gören biri hamile olabilir mi ?

Adet gören biri hamile olabilir mi ?

adet gören biri gebe kalmış olabilirmi,adet gören biri hamile kalmış olabilirmi,adet gören bir kadın hamile olabilirmi Adet gören birisinin hamile olup olamayacağı hakkında Tahlil.com'a özellikle de kadın okurlarımızdan yüzlerce soru geliyor. Tahlil.com olarak bu konuda tüm okurlarımızın anlayacağı dilde bir yazı hazırladık.Özellikle çeşitli internet siteleri ve forum sitelerinde bu konuda...
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş