gebe
  1. gurbetkrc

gurbetkrc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetim 10 gün gün gecikti

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gurbetkrc tarafından paylaşıldı.

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

2. irem1994

irem1994 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Canim cevap yazmak istedim cunku ben cok stres yapiyodum 4 aylik evliyim benimde yumurtaliklarimda kist vardi 2 mm cikolata kisti hemde nisanin 5 inde regl olmam gerkiyodu ama olmadim kasiklarim ve bacaklarm o kdr agriyoki adet olcam sandim ama gebeymisim 3 haftalik herkesin bunyesi farkli test yanlis olabilir kan versen bi yada tekrar denesen testi

asiye sarı ve gurbetkrc bunu beğendi.
  3. gurbetkrc

gurbetkrc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    irem hanım bilmiyorum hafif kasık ağrılarım var ama hala regal olmadım kan da hemen belli oluyo diyolar pazartesi yaptırmayı düşünüyorum size çok sevindim allah bana da nasip etsin inş

adetim 10 gün gün gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  4. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  5. adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce  sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sonra bir kac damla kan geldi sürtünme yoluyla ilişkiye grdk üstüne bosalmada olmadı

Sayfayı Paylaş