gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S

2. esmer güzeli

esmer güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  3. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  4. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş