gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetim çok az sürdü hamilemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Paylasm icin herkese tskkurler, ben de 24 ocakta 5gun sureli adet oldum ve mensturial dongumun 9. Gnunde erk arkdasmla yaknlastk,kyafet vardi arada hep. kndi ic camasirina bosaldi ama surtunmeler oldu yada bunun uzerine bana dokundu, ve yine adet dongumun 22.gununde benzer bir yaknlasma oldu.26 gunluk adet dongumde hasta olmadm 29. Gunde az ve kahverengi kan geldi. Suan 2. Gunde ve kan devam ediyor. Cok stresli bir donem gecirdim vefat haberi aldm kanser hberi aldm. Acaba normalden5 gun suren hastalgimin normalden az mktarda az gun suresince ve dha koyu koyu gelmesi (normalde kirmiziydi ama kahverengi geldi) bir gebelik ustune adet gorme midir.?? Yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler.... :(

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Sevgili misafirimiz.
    Yazdıklarınızı okudum ve inceledim. Biz kadınlarda adet döngüleri normal ve süreleride normal şekilde devam ediyorsa bile. Yaşayacağınız kötür bir durum stres durumu kesinlikle adet döngünüzde şaşmalara erken olmalara ve kısa sürme durumlarına neden olur.

Birlikteliğinizden bahsetmişsiniz, bu tür bir durumda hamile kalma olasılığınız sıfır diyebilirim. Lütfen fazla stres yapmayın. Bu bir gebelik üstüne adet görme durumu değildir.

Sevgiler.

Adetim çok az sürdü hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti

hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti

hamilemiyim? 19 aylık bir kızım var.6-7 aydır 2.çocuk olmasını istiyoruz eşimle birlikte.ama her defası başarısız oluyor.gitgide adetlerim düzensizleşti.yumurtlama zamanlarımıda ayarlayamıyorum artık.son adetim daha bir değişik oldu.ilk günü lekelenme oldu.karın ağrısı,bel ağrısı ama 2.gün kahverengi bir şekilde akıntı oldu hala karın ağrısı var.normaldede ağrım olur ama ilk günü olur ve...
  2. Adet kanamam çok az geliyor bunun nedeni nedir?

Adet kanamam çok az geliyor bunun nedeni nedir?

adet kanamasının az olması,adet kanaması miktarında azalma,adetliyken kanamam az oldu,adetliyken kanamanın az olma nedenleri hakkında bilgiler Adetin az gelmesi, adet kanamsının az olması şeklinde isimlendirilen duruma tıp dilinde hipomenore ismi verilir. Adetin en az 2 gün sürmesi ve günde en az 2 ped değiştirilmesi normal miktarda olarak kabul edilir, bundan daha az olan adetlere hipomenore...
  3. Adet kanamam çok az geliyor nedeni nedir?

Adet kanamam çok az geliyor nedeni nedir?

adet kanamasının az olması,adetin az gelmesinin nedenleri,seyrek adet görme,seyrek adet görme sebepleri,adet düzensizlikleri tedavisi hakkında bilgiler Normalde ardarda iki adetin başlangıç günleri arasında en az 21 gün en fazla 35 gün geçmesi gerekir. Bu araların 35 günden fazla sürmesi durumuna seyrek det görme yani oligomenore denir. Sebepleri: Geç adet görmenin başlıca sebebi yumurtlama...
  4. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?
  5. Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Slm arkadaşlar benim bu ay Birgün adetim sürdü cok şaşırdım sizce hamile ola bilirmiyim

Sayfayı Paylaş