Adetime 4 gün var test silik çıktı Hamilemiyim

Salice

Yeni Üye
Üye
Adetime 4 gün var test silik çıktı Hamilemiyim
merhaba bayanlar bugun sabah test yaptim bole silik cikti adet olmama daha 4 gun var sizce bu poztifmidir

Ekli dosyalar

• 446CCCB2-D875-43B7-8885-FDA6D31DF9F9.jpeg
    446CCCB2-D875-43B7-8885-FDA6D31DF9F9.jpeg
    1,3 MB · Görüntüleme: 226
Selamlar saliece hayatım bu testi yaptıktan ne kadar zaman sonra bu görüntüyü aldın saatlerce bekledi isen hamile değilsin ama ilk beş on dk içinde böyle bimr sonuç aldı isen hamile olabilirsin yüksek ihtimalle hayatım. Ama tekrar diyorum beklememelisin yani saatlerce sonra taşma ve silik çizgi çıkar o vakit hamilesin diyemeyiz. 10 dakikada silik çıkarsa örneğin hamilesin diyebiliriz ama genelde kadınlarımız saatlerce bekliyorlar sonra da test böyle silik çıkıyor ve hamile olduklarını düşünüyorlar. Aşağıda yer alan konuları incele hayatım.

Selamlar saliece hayatım bu testi yaptıktan ne kadar zaman sonra bu görüntüyü aldın saatlerce bekledi isen hamile değilsin ama ilk beş on dk içinde böyle bimr sonuç aldı isen hamile olabilirsin yüksek ihtimalle hayatım. Ama tekrar diyorum beklememelisin yani saatlerce sonra taşma ve silik çizgi çıkar o vakit hamilesin diyemeyiz. 10 dakikada silik çıkarsa örneğin hamilesin diyebiliriz ama genelde kadınlarımız saatlerce bekliyorlar sonra da test böyle silik çıkıyor ve hamile olduklarını düşünüyorlar. Aşağıda yer alan konuları incele hayatım.

Cok uzun sure beklemedim ama ne kadr bekledigiminde farkinda degilim bi gun once yaptim saatlercede beklesem negatifti bilmiyorum kan vericem bakalim hayirlisi

Kizlar testi tekrarladim yine ayni sekilde cikti ve hic beklemedim bile sizce kesin hamilemiyim

Ekli dosyalar

• 75F77836-0E92-4009-A445-2FDFD8014D38.jpeg
    75F77836-0E92-4009-A445-2FDFD8014D38.jpeg
    948,3 KB · Görüntüleme: 101
Geri