gebe
  1. mesafe.123

mesafe.123 Forum Okuru

adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında mesafe.123 tarafından paylaşıldı.

Beyza hanim bir sorum olacak uye degilken yazmistim ama simdi uye oldum benim adetkerim duzenli 22 haziran 24 temmuz da hasta oldum bu ayda 27 agustosta geldi nisanlinla arkadan biseyler oldu ama kendimi sıktım olmadi zevk suyum da gekmedi diyor ama cok korktum Hic pedime dogru duzgun gelmedi ama hasta olmadan once fok hafif bas donmelerim oldu gogsumde sisti hastalik bugun bitti gogus agrum yok ama hafif kasigimda agri var basim da kalkyigim zamanlar donuyor yemek yiyemiyorum stresten cok korkuyorum hamilemiyim diye

2. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.834
    Ödül Puanları:
    113
    Mensiniz gerçekleşmiş + bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.

adetlerim düzenli bu ay geciiktim acaba kızlar hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim kızlar

Acaba hamilemiyim kızlar

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur
  2. 5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi ve 2 hafta önce eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşalmadı bu ay adetim 3 gün geçikti ne yapmlıyım lütfen yardım edin :s 2. bebeqe henüz hazır deqilim
  3. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  4. hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim acaba kızlar

hamilemiyim en hastalığım bittikten sonra erkek arkdaşımla bişeyler denemeye kalktk. Fakat içeri girme veya boşalma falan olmadı. bende zevk suyu vardı ama o ondan olmadıgını kesin diyor. onun penisi vajinama degdi hemen geri çekti. hastalıgım 1 hafta gecikti evde test yaptım negatif çıktı. arada midemde bulanıyor. sizce hamile kalmış olabilir miyim?
  5. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...

Sayfayı Paylaş