gebe
  1. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

adetlerim düzensiz yumurtlama ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında yaren8 tarafından paylaşıldı.

adetlerim düzensiz yumurtlamamı nasıl hesaplayabbilirim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili yaren, Adetlerin düzensiz olduğu için sen kendi kendine yumurtlama gününü hesaplayamazsın. Bilgi almak için bir jinekoloğa başvurmalısın :)

adetlerim düzensiz yumurtlama ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim neden düzensiz

Adetim neden düzensiz

ben 5 aylık evliyim.1 eylülde adet olmuştum en son.1 ekimde adet olmam gerekirke 11 ekimde oldum.test yaptım negatif çıktı.17 ekimde de doktora gittim ilaç verdi.düzelir dedi.ilacı kullandım ama hâlâ adet olmadım.ekim ayına kadar düzenliydi.ekim ayında düzensiz olmaya başladı.hamile miyim acaba yada neden adet gecikmesi oluyor
  2. Adetlerim Neden Düzensiz?

Adetlerim Neden Düzensiz?

regl düzensizliği adet düzensizliği neden olur adet düzensizliği tedavisi Sevgili melekler, pek çok kadının yaşadığı ve sırf bu sebepten bebek sahibi olamadığı adet düzensizliği hakkında bilgiler vermek istiyor, neden adetlerim düzensiz diye kafa yoran meleklerimiz için Kadın Hastalıklan ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Cihat Ünlü'den sorularımıza yanıtlar arıyoruz... Normali bu...
  3. Düzensiz adet görenler yumurtlama günlerini nasıl hesaplayabilir?

Düzensiz adet görenler yumurtlama günlerini nasıl hesaplayabilir?

adet düzensizliğim var yumurtlamam ne zaman,adet düzensizliği olanların yumurtlama günü,düzensiz adet ve yumurtlama günü hesaplama hakkında bilgiler Hamile kalmak isteyen kadının, dengeli ve düzenli bir hayat tarzını seçmesi, düzenli beslenmeye çalışması, uyku düzenini koruması, varsa sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklarından uzak durması gerekiyor. Eğer bildiği kronik bir hastalığı...
  4. Adetlerim düzensiz yumurtladığımı nasıl anlıycam?

Adetlerim düzensiz yumurtladığımı nasıl anlıycam?

Düzensiz adet görenlerin yumurtlama zamanını bilmesi ve kesin olarak belirlemesi oldukça zordur. Zaten yumurtlama düzensiz bir şekilde olduğu için adet görmeside düzensiz olacaktır. Bunu kesin olarak anlayabilmeleri için eczane’lerden alacaları eliza testi ile idrar yolu ile yapacakları LH dediğimiz pik’ini ölçen cihazlar tespit edebilir ve anlayabilirler. Yumurtlama gününü tahmin etmek için...
  5. Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Düzenli yumurtlama olmazsa nasıl hamile kalınır?

Kadınlarda normal adet düzeni her ay bir gün gerçekleşen yumurtlamalar (ovulasyon) sayesinde gerçekleşir. Yumurtlama olmayan aylarda adet yani vajial kanama nasıl gerçekleşir açıklamadan önce normal adet düzeni yani yumurtlama ile gerçekleşen adetler nasıl oluyor açıklamak gerekir. Kadınlarda normalde her ay bir kere yumurtlama olur ve bu yumurtlama yaklaşık olarak iki adet kanamasının...

Sayfayı Paylaş