gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Adetliyken et parçası düşürmek

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu ,adetliyken parça gelmesi,adetliyken beyaz parça düşürmek hakkında bilgi vermektedir

Sevgili hanımlar,internet ortamında en çok sorulan,aramalardan biride adetliyken beyaz parça düşürmek,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken parça parça pıhtılar ..
    Çoğu bayan annelik özlemi çektiğinden düşürdüğü parçaların bebek olup olmadığını merak etmekte.Merak etmeyin hanımlar bir tek sizin başınıza gelmiyor demin dediğim gibi internet ortamında en çok merak edilen soruların başında geliyor,bu da gösteriyor ki bir çok hanım bu parçaların mahiyetini merak etmekte.Küçük bir araştırma yaptım,genelde düşen parçalar,beyaz renkli,kuyruk yağı gibi,tavuk derisi gibi tarif ediliyor.Koyu renk et parçaları içinse küçük tavuk ciğeri gibi ,siyah damar gibi,ince zar gibi benzetmeler kullanılıyor.Öncelikle şunu söylemeliyimki düşürdüğünüz parçalar adetiniz eğer geçmişsse,veya hamile olduğunuzdan eminseniz düşük yapmışsınızdır.Bunun dışında düşük değildir.
    Adet kanaması sırasında düşürülen parçalarla ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyorum

adet dönemi sökmesi
    adet zamanı atılan doku parçaları
    adet sırasında et parçası gelmesi
    Adet Döneminde Et Parçası Gelmesi

Adet kanaması kadın rahmi içindeki bir dokunun kanayarak dokulmesidir.Bu doku gebelik sırasında bebeğin yapıştığı ve beslenmesi için gerekli koşulları sağlayan özel bir yapıdır.İşte bu doku gebelik oluşmadığı her ay bir dahaki yumurtlamaya yeniden hazırlanması için üstteki tabakasını kanayarak doker ve alttan "yenidoku oluşmaya başlar. Adet Döneminde Et Parçası Gelmesi dediğiniz şey kan pıhtısıdır.Normal bir durumdur..

Son düzenleme: 9 Kasım 2016
  2. sedaaaaaaaaaaaaa

sedaaaaaaaaaaaaa Forum Okuru

merhabalar. düşen parçanın pıhtı olduğunu söylüyorsunuz da peki mümkün müdür her ay adetin 2.günü adetin başladığı saatte aynı büyüklükte ucu çatallı bir et parçasının düşmesi.ve dayanılmaz bir acıyla.şimdiden teşekkürler

guzmelegi bunu beğendi.
  3. Naz kos

Naz kos Forum Okuru

Ten rengine benzeyen et düşerse bu bebek düşmesimi oluyor???

4. asimelek93538

asimelek93538 Forum Okuru

Adetimin 3. gününde griy renkte bir et parçası geldi gelmeden önce şiddetli bir kasık ağrısı ve bel ağrım vardı parça düştükten sonra da ağrım devam etti
    Acaba hamilemiydim olsam bir belirtisi olur muydu
    Acabsa bebek mi düşürdüm

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Düşen rahmin iç dokusu .Konuyu dikkatli okuyun + Acaba hamilemiydim diye sormuşsunuz .Sorunuzun yanıtı için aşağıda ki linki inceleyiniz.

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

6. sanem öz

sanem öz Forum Okuru

beyza hanım merhaba daha önce bir ilişkim oldu adetime 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ardından adet oldum aynı miktarda hamile olma olasılım varmı .

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil.

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Adetliyken et parçası ,adetliyken pıhtı,adetliyken beyaz parça düşürmek...Yazdığımız bu etiketler bize sıklıkla yöneltilen soruların kaynağını oluşturmakta.Merak konusu olan sıkça irdelenen konulardan biri olan adet dönemin de et parçası düşürmenin nedenleri kısmi olarak yukardaki yazımız da yer almakta .Konuyu biraz daha açarak güncelleyelim. Rahmin için de bir dokunun kanaması ve dökülmesi ile birlikte adet kanaması olmaktadır.Bahsettiğimiz doku ,gebelik dönmemin de bebeğin yapıştığı,ihtiyaç duyduğu koşulları sağlamaktadır.Gebelik oluşmadığı zaman bu tabaka kanayarak dökülür. Beyaz et parçası,pembemsi et parçası şeklindedir.Bunların dışında siyah ,koyu kırmızı parçalar yani kan pıhtıları düşmektedir. Bahsettiğimiz bu parçaların düşmesi olağan bir durumdur. Fakat gebelik durumların da bu parçaların düşmesi tehlike arz etmektedir. Böyle bir durumla karşılaşan gebelere tavsiyemiz , en kısa zaman da hekime görünmeleridir..

Adetliyken et parçası düşürmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir, cümlelerimin...
  2. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

VERSE 1 Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir,...
  3. Adetliyken et parçası düşürme nedir ?

Adetliyken et parçası düşürme nedir ?

adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası düşürenler,adetliyken et parçası düşürdüm,adetliyken et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyken et parçası düşürme hakkında bilgiler Kadınlarda bazı dönemlerde adet kanaması sırasında görülen ve adetliyken et parçası düşürme olarak belirtilen sorun aslında normal ve olağan bir durumdur. Fakat bu durum gebelik döneminde...
  4. Adet döneminde neden et parçası düşer?

Adet döneminde neden et parçası düşer?

adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken et parçası neden düşer,adetliyekn et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyen et parçası düşürme hakkında bilgiler Adet döneminde et parçası gelmesi; bayanlar da bazı dönemler de meydana gelen, adet kanamaları sırasında görülen ve adet döneminde et parçası düşürmesi olarak adlandırılan bu sorun aslında normal ve...
  5. adetliyken et parçası düşürdüm

adetliyken et parçası düşürdüm

iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?

Sayfayı Paylaş