gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adı Konmuş Ayrılığın - Erhan Güleryüz

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben o eski ben değilim, çok değiştim elde değil Ben o eski ben değilim, yüzüm gülse içim zehir
    Ayrılığın sürükleyip kıyılara vurdu beni
    Kaybedenler kumsalında her gün ağlıyorum
    Akan yıllar sürükleyip kıyılara vurdu beni
    Kaybedenler kumsalında seni bekliyorum

Esti rüzgarlar
    Bir şiir oldun dudaklarımda
    Tarih olmuş şarkılarda
    Hep seni söylüyorum

Adı konmuş ayrılığın çok iyi biliyorum
    Seni hala seviyorum
    Günü geçmiş bir sevdayız çok iyi biliyorum
    Seni hala seviyorum.

Adı Konmuş Ayrılığın - Erhan Güleryüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adini AŞk Koydum Senİn

Adini AŞk Koydum Senİn

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi...
  2. adını aşk koydum senin....

adını aşk koydum senin....

ADINI AŞK KOYDUM SENİN Güneş’in doğuşu gibi doğuyorsun dünyama. Doğuşuyla ısıttığı yüreğimin buz sarkıkları damla damla çözülmeye başlayıp, Her bir damlanın çoğalarak birleştiği, sevgiyle taşan bir şelaleyi andırıyor adeta. Ay’ın dünyamızı aydınlattığı gibi, Zifiri karanlıklardan çıkarıp, ışıklarını saçıyorsun etrafıma. Öyle büyülü bir ışık ki bu, hayallerin gerçekleşmesi gibi, adını...
  3. Çocuğun adını "@" koymuşlar

Çocuğun adını "@" koymuşlar

Çocuğun adını "@" koymuşlar, kim koymuş, neden bu isim konulmuş, ne için konulmuş konuları hakkında bilgi alalım. Biz çocuklarımıza isim bulmada zorlanırken bazıları "@" ismini koyuyor çocuklarına. İlginç doğrusu melekler. Yeni doğan çocuklarının adını @ koydular. Nasıl yani demeyin gerçek... Çin'de bir aile, yeni doğan çocuklarına olan sevgilerinin bütün...

Sayfayı Paylaş