Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

bilmiyorum ki bazen oyle aglıyo ki meme veriyorum bişe yok diye gogsumle kavga ediyo resmen mecbuır mama veriyorum yoksa aglamaktan helak oluyo yavrum
Canim benimkide öyle idi doymuyor değil o ilgi bekliyor... Bak öyle yaptiginda kafası omuzuna geliyorya öyle al kucağına sonra sakin sakin gezinerek şarkı söyle yada hikaye anlat... Bak nasıl sakinlesecek. Bide sütum yok demeden önce memeni sık süt gelirse var sütun...

bilmiyorum ki bazen oyle aglıyo ki meme veriyorum bişe yok diye gogsumle kavga ediyo resmen mecbuır mama veriyorum yoksa aglamaktan helak oluyo yavrum

bilemedimki tatlim ya kavga niye ediyomus cadi kiz benimkide oyle hala ilgi istiyo ama hemencikte buyuyo 4.5 ay oldu daha ek bisey vermiyorum valla boyle daha kolay 6 axdan sonra zor olurkesin.bebisler cok ilgi istiyolar gercekten ya

bilemedimki tatlim ya kavga niye ediyomus cadi kiz benimkide oyle hala ilgi istiyo ama hemencikte buyuyo 4.5 ay oldu daha ek bisey vermiyorum valla boyle daha kolay 6 axdan sonra zor olurkesin.bebisler cok ilgi istiyolar gercekten ya
evet sorma bide ev kalabalık herkes kucaga alıstırdı kucagıma alıyorum seviyorum ama bi yatırdım mı yaygarayı koparıyo napıcam bilmiorum onu bi şekilde kucaktan vazgecirmem lazım

evet sorma bide ev kalabalık herkes kucaga alıstırdı kucagıma alıyorum seviyorum ama bi yatırdım mı yaygarayı koparıyo napıcam bilmiorum onu bi şekilde kucaktan vazgecirmem lazım

canim oynamak icin zaman gecirmesi icin gelistirici oyuncaklari yokmuu bizim vardi arilarimiz ve oyuncaklarimiz hala icine koyuyorum 1 saatten fazla icinde duruyor ben butun isimi yapiyorum sonra alip oynuyoruz simdi beni isirmaya calisiyo haha diye gulunce bana saldiriyo cadiii

Geri