gebe
  1. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

adini sevmisim gulusunde

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında melike gunduzalp tarafından paylaşıldı.

Seni arar ama bulamaz nafile gozlerSoylemek ister deyerini yitirmis sozlerDaglarda doner durur bir turlu donmek bilmez haykirislarFirtinalara bakar seni dusunurum hayallerimdeSevdamisin askmisin ararim gozlerine her bakdigimdaUzaklardasin simdi sensizim ama sen bensiz diyilsinYuregim divane olmus sanki bende misafir gibiSahibini bilmez kiskanirim onu sendenGeri gel yureyim yapamazsin sen olralardaYuregim sevmis seni bana diyil ona soyleSana vermis anahtarini artik beni dinlemiyorDert sana diyil onu bana birak yeterUsuyen bakislarim daima seninledir SEVGILIM........

siyahinci50 bunu beğendi.
adini sevmisim gulusunde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  2. adım adım güzelleşmek

adım adım güzelleşmek

Alti adimda cilt guzelligi Yüzünüzü yıkamak ve yatmadan önce makyajınızı çıkarmak bir başlangıçtır; fakat haftalık derinlemesine temizlik cildinizin iyi görünmesi ve hissetmesi için çok önemlidir. Manhattan'da bulunan cilt bakım uzmanı Lia Schorr'dan mevsim değişiklerine karşı cildi hazırlamak için kolay ve etkili cilt temizleme yöntemine dair bazı tavsiyeler vermesini istedik. Cildi...
  3. Adım Adım O'nun İzinde

Adım Adım O'nun İzinde

Arkadaşlar Semerkand dergisi yol izinde hakkında bilgiler var mı elinizde
  4. Adım adım annelik heyecanı

Adım adım annelik heyecanı

1. Yüzyılda anne olmak zor… Ancak günümüzün bilinçli kadınları artık anneliğe sağlıklı bir hamilelikle başlıyor ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için sürekli kendilerini geliştiriyor. Cevap: adım adım annelik heyecanı Anadolu Sağlık Merkezi doktorları anneliğe hazırlanan anne olmak üzere olan ve çocuk sahibi olan kadınlara hamileliğe hazırlıktan çocuk büyütmeye kadar birçok konuda...

Sayfayı Paylaş