gebe
  1. LiKarBa

LiKarBa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

adli yardım için nereye başvurmalı?

Konu, 'Hukuk Tartışma Köşesi' kısmında LiKarBa tarafından paylaşıldı.

fakirlik yardımı nasıl alınır adli yardım nasıl alınır fakirlik belgesi belgesi hakkındaki tüm cevaplar Adli Yardım Konusunda daha fazla bilgi için bulunduğunuz yer barosuna başvurabilirsiniz.
    İSTANBUL BAROSU ADLİ YARDIM BÜROSU
    Adli Yardım Bürosu, hafta içi her gün hukuki yardıma ihtiyacı olup avukatlık hizmetinden yararlanmak için maddi olanağı bulunamayanlara, iki şubesi ve merkez bürosuyla hizmet sunmaktadır. Başvuru sırasında istenen belgeler;
    Muhtardan alınacak fakirlik belgesi,
    Muhtardan alınacak ikametgah belgesi,
    Nüfus cüzdan fotokopisi,
    Dava için gerekli belgelerin fotokopisi
    (NOT : Beyoğlu Merkez büromuza yapılacak başvuruların randevu alınarak yapılması rica olunur.)

İLETİŞİM

Merkez Büromuz
    Adres: İstiklal cad. Orhan Adli Apaydın sok. Baro han. Kat: 3/304 Beyoğlu/İstanbul

Tel: (0212) 251 63 25 (dahili 148 ve 163)
    Fax: (0121) 245 83 67

Bakırköy Şubemiz
    Adres: Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi 1. kat Bakırköy

Tel: (0212) 583 12 33
    Faks: (0212) 466 37 77

Kadıköy (Anadolu Yakası) Şubemiz
    Adres: Bahariye caddesi 82/7 Kadıköy/İstanbul

Tel: (0216) 414 68 53
    Faks: (0216) 414 68 43

Kartal (Anadolu Yakası) Şubemiz
    Adres:Orhantepe Mahallesi Derya Sokak No:3 Kartal/İstanbul

Tel: (0216) 352 53 93
    Tel: (0216) 352 53 95
    Fax: (0216) 352 53 90

adli yardım için nereye başvurmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adliye

Adliye

Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır. İşlerinizin bozulacağı ve sıkıntıya düşeceğinizi belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye işarettir. Bulunduğunuz durumdan çok daha güzel...
  2. Yavuz Bingöl - Yarim Neredesin

Yavuz Bingöl - Yarim Neredesin

Sevdan yalnızlığı yendi Hasretler seni sevdirdi Türkü gözlüm senin sevdan İnan yüreğim tüketti Yarim şimdi neredesin Hayalde mi düşte misin Sana gelmek istiyorum Gelir isem sever misin
  3. Adli tatil yarın başlıyor

Adli tatil yarın başlıyor

2009 adli tatil ne zaman adli tatil ne zaman 2009 bitiyor bitiyor Adli tatil süresince nöbetçi mahkemeler görev yapacak. Nöbetçi mahkemeler, tutuklusu olan ve acil nitelik taşıyan davaları görüşecek. Diğer davalara ise yeni adli yıla kadar ara verilecek. Yüksek yargı organları Danıştay, Yargıtay, Askeri Yargıtay ve Askeri Yüksek İdare Mahkemesinde de nöbetçi heyetler görev yapacak. Bu...
  4. Tüp bebek programı için ne zaman başvurmalı?

Tüp bebek programı için ne zaman başvurmalı?

Öngörüşme, muayene ve tetkikler yapılıp yönteme karar verildikten sonra adet kanamasının 2. günü başvurulmalı.
  5. tüketici hakları konusunda nereye başvurmalıyım?

tüketici hakları konusunda nereye başvurmalıyım?

Melekler, merhaba.Adı lazım değil bir digital platform artık bana illallah ettirdi şikayet edecem ama tüketici haklarıyla ilgili olarak nereye müracaat etmem gerekiyor ?

Sayfayı Paylaş