gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yıllar sonra ekranlarda Adnan Menderesin geçirdiği uçakl kazası ile ilgili bilgiler çıkıyor, çok karışık olaylar devlet işleri gerçekten.Lütfen bu kazayla ilgili bizleri aydınlatırmısınız..?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Merhum başbakanımız Adnan Menderes'in hayatı olaylarla doludur. Pek çok üzücü olayı ardarda yaşayan Menderes'in hayatındaki uçak kazası da oldukça önemlidir.
    19 Şubat 1959'da gerçekleşen uçak kazası öncesi Menderes Kıbrıs konusunu görüşmek için birleşik Krallığa gider. Menderes'in, uçağı Londra Gatwick Havalimanı yakınlarında alçalırken düşüp parçalanmasına karşın Menderes kazadan yara almadan kurtulur.

Bu gezi sonrası anlaşmalar sağlanarak Kıbrıs cumhuriyeti kurulmuştur.

Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlıların geçirdikleri başkalaşım la ilgili bilgi var mı

Canlıların geçirdikleri başkalaşım la ilgili bilgi var mı

Canlıların geçirdikleri başkalışımla ilgili konu var mı yada açaıklayıcı bilgiler var mı merak ediyürum teşekkür ediyorum sağolun.
  2. Dört mevsim lastiği ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

Dört mevsim lastiği ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

Kış lastiği diyip duruyoruz ama bir de lastik üreticilerin dört mevsim lastiği diye birşey var. Onu takınca kış lastiğine gerek olmuyormu?Nedir bu dört mevsim lastiği ?
  3. atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

Acil ödevim için atomla ilgili kısa bilgi lazım ne olur bana da bir yardım edin melekler :((
  4. basketbolla ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

basketbolla ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

Basketbola fena sarmış durumdayım.Kurallarını falan öğrenmek istiyorum iyice. Buraya benim için basketbolla ilgili bildiklerinizi yazarmısınız ?
  5. Adnan Menderes'in son sözleri ne olmuş ?

Adnan Menderes'in son sözleri ne olmuş ?

Biliyorsunuz yakında Adnan Menderesin hayatıyla ilgili bir dizi başlayacak.Çok ilginç bir hayat hikayesi araştırdığıma göre.Merak ettiğim acaba idam sehpasında Menderesin son sözleri neler olmuş ?

Sayfayı Paylaş