gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ağaç dalından merdiven koruluğu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

merdiven örnekleri Farklı merdiven modelleri
    Merdiven koruluğu farklı olunca ortam daha bir şık oluyor sanki. Dal görünümlü merdiven koruluğu da ortama modern bir hava katmış.

Ağaç dalından merdiven koruluğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç dalı

Ağaç dalı

Rüyada bir agaç dali görmek, evlatla yorumlanir. Yaprakli bir dal, yaptigi islerde basarili olacagina veya evladinin hayirli bir kimse olarak yetisecegine ve ondan hayir görecegine isarettir. Agaç dallari ile kendine bir gölgelik yapmak, hayat ta evlatlari için onlari ileride mutlu edecek yatirimlar yaptigina delalet eder.
  2. Hem Doğal Hem Sağlıklı - Ağaç Dalından Tünek Yapın

Hem Doğal Hem Sağlıklı - Ağaç Dalından Tünek Yapın

tünek ağaç dalından tünek kuş tünekleri ağaç yapımı Ağaç Dalından Tünek
  3. Merdiven koruluklarını boyayalım

Merdiven koruluklarını boyayalım

Merdiven dekorasyonu Merdiven modelleri Merdiven koruluklarınıza fırça darbeleri ile şahane dekorasyon yaratmanız mümkün meleklerim. Bu koruluğu çok beğendim. Burda mavi ton tercih edilmiş. Mavinin açık tonundan başlanmış, koyu tona geçiş yapılmış. Her merdiven modeli ile olur diye düşünüyorum. Merdiven koruluklarını boyama fikri bence çok hoş.
  4. Ağaç merdiven eve orjinallik katmış

Ağaç merdiven eve orjinallik katmış

Ağaç şeklinde merdiven modeli Merdiven modelleri Dublex bir evim olsun isterdim. Hem içinde merdiveni olan evleri seviyorum hemde evimiz bize dar gelmeye başladı. Üst katı ıvız zıvır katı bile yapabilirim. Bu ağaç merdiven modelini çok beğendim. Evimiz dubleks değil ama çocuğum olursa odasını dubleks oda yapacağım:)
  5. Bu merdiven korulukları çok şık

Bu merdiven korulukları çok şık

Merdiven modeli Merdiven koruluğu Şık merdiven koruluğu örneği ile harika bir merdiven örneği oluşturmak mümkün. Mekan hoş bir görselik kazandıracak olan bu merdiveni herkes çok beğenecek.

Sayfayı Paylaş