Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl Döneminde Ağda Yapılır Mı Regl Döneminde Ağda

Sevgili melekler, bu yazımızda bir misafirimizin tüy dökme yöntemleri ile ilgili sorusuna cevap veriyor ve regl döneminde ağda yapılır mı cevaplamak istiyoruz..

Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem ağrılı ve acılı olabilir ve cilt tahrişleri daha fazla olabilir. Üstelik bu dönemde alınan kıllar 2-3 hafta içerisinde tekrar gözle görülür şekilde uzar. Bu sebeple ağda için en ideal zaman regl döneminden sonraki ilk haftadır.

Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ağda nedir nasıl yapılır?

çam sakızı ağda nasıl yapılır ağda nasıl yapılır agda nasil yapilir sir sir nedir Sıkça Sorulan Sorular Kıl temizlemek için hangi yöntemi seçmeliyim? Çam reçinesine alerjiniz yoksa sir ağdayı öneririz. Ağrıya dayanıksız bir yapınız varsa koltukaltı bölgesi, bikini bölgesi ve bıyık bölgesinde tüy dökücü krem kullanmanız önerilebilir, fakat bu yöntemin jiletle alma olmamasına dikkat edin,...
  2. meleklerim adet döneminde epilasyon yapılır mı

Kızlar ya ben şey sormak istiyorum adetliyim ve adet döneminde epilasyon yapılması sakıncalımı diye sormak istiyordum. bu konu hakkında bana bilgileri verirseniz sevinirim. Tşk arkidişler.
  3. Doğru Ağda Nasıl Yapılır ?...

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen geleneksel yöntemlerden biri ağdadır. Özellikle ağda yapmaya yeni başlayanlar için rehber niteliğinde bilgiler ve püf noktaları... Hazırlık Aşaması Ağdaya yapmaya başlamadan önce cildiniz temiz ve kozmetik ürünlerden arındırılmış olmasına dikkat edin. Ağdadan en iyi sonucu almak için ağda yapacağınız bölgenin kuru olmasına özen gösterin....
  4. Nasıl Ağda Yapılır

Nasıl Ağda Yapılır bilen vardır kesin vardır banada yazsın bende yapacam
  5. Ağda Nasıl Yapılır ?

Ağda Nasıl Yapılır Ağda yapımı ağdanın yapılışı Tüylerden kurtulmanın en etkili ve eski yöntemi olan ağda nasıl yapılır, nelere dikkat etmek gerekir, püf noktaları nelerdir bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz melekler :) İstenmeyen tüylerden kurtulmak için tercih edilen geleneksel yöntemlerden biri ağdadır. Özellikle ağda yapmaya yeni başlayanlar için rehber niteliğinde bilgiler ve püf...
  6. Kızlar gebelikte ağda yapılır mı ?

Kızlar 4 aylık hamişim çok şükür. Bu süreç içinde kendime bakamadığımı hissediyorum. Acaba ağda yapmam mümkün mü bebeğe bir zararı olur bu daha önce benim durumumda olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Ağda yaptırsam bişi olur mu acaba ? Tşk
  7. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  8. Regl Döneminde Ağda Yapmak Günahmı acaba

Merhaba benim ağda zamanım geldi ama adet dönemine girdim ve arkadaşlar adetliyken ağda yapılmaz diyorlar peki neden? Adet olurken ağda yapmak günah mı yoksa acısı fazla olduğu için mi yapılmaz?
  9. Adet Döneminde Spor Yapılır mı Diyenler Buraya

Adet döneminde nasıl spor yapılır Adet döneminde spor yapmak Biz kadınların korkulu rüyasıdır adet sancıları ile kıvrandığımız adet dönemleri. Lakin adet sancılarından kurtulmak için yapılması gerekenler de vardır ve bu sancılardan arındıüımız da ya da sancısız bir adet dönemi çekiyorsak, adet döneminde spor yapılır mı? Sevgili Melek'ler, bu yazımızda adet döneminde spor yapmak mümkün mü...
  10. Evde Ağda Nasıl Yapılır?

ağda yapımı, ağda nasıl hazırlanır, evde ağda hazırlanması Sevgili melekler, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en eski ve sağlıklı yolu, ağdadır. Günümüzdeki olanaklar düşünülürse en ilkel ancak bir o kadar da sağlıklı ve ekonomik olan evde ağda hazırlanmasını bilmeyenler için işte evde ağda nasıl yapılır, tarifi... Malzemeler: Yarım su bardağı su Yarım su bardağı limon suyu 2 su...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetliyken agda yapilirmi

,
  2. adetken agda yapilirmi

,
  3. regl iken ağda yapılırmı

,
  4. adetliyken ağda yapılır mı,
  5. Adetli iken ağda yapılırmı,
  6. adetliyken ağda yapmak,
  7. adet iken ağda yapılır mı,