gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

AğLama Sakın ArKamDan

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Bazen sadece yazmak istiyorum. Cevap beklediğimden değil kendime söz geçiremiyorum. Ne gök ne yer tam ortasından tutuyorum hayatı başımı kaldırsam sana değmek yere bassam tenimi acıtmak bunlar korkutuyor beni... Her ne varsa sakladığım ikisinin arasında kalsın istiyorum bu yüzden. Kırdığım bizler uyku aralarında uzaklaşıyor da bir el verip tutmuyorum onları. Gerisi zaten boş geliyor suskunluğum susuşun hatta gidişin bile. Elimde kalanlarsa anılarım senli anılarım... çok... AğLama Sakın ArKamDan Gözümden kaçan umutların hemen yanında umutlarım beliriyor anlıyorum; en güzel karanlıkta uyunuyor. Kim bilir yerine koymaya çalışırken hayatında kendimi dikenlerine takılmışım sanki kanıyorum hala... Biliyorum mavin de olmasa yoluma yön veren kaybolup giderdim içinde yine de sustum sana.
    Çekmecelerimi karıştırıp da bulduğum o eski yıldızı anlattım sadece kendime ama.
    Sönmüş bir yıldızı
    İlk nefesimi... Gözlerimi... Gözlerini

Tut elimden tek tek çıkaralım senleri oralardan tut özlemine giden bütün sokaklarımı içimden çek çıkar bütün yollar sana çıksın hadi tut en katıksız düşler kuralım seninle camın sana bakan tarafını temizle hadi buğusunu sil göğümün uykularımı diz gecene sabah seninle güneş öğle seninle gün ikindi seninle loş kalsın tenimde. De ki “bir an gelsin fısıltıyla karışık şarkı sözlerilar mırıldan bana. Öyle kalsın zaman içime düştüğün gibi hep.” Geçmişe ibret olsun diye yıkıyorum karanlığımı geldiğinde yağacağın yarınlara inat bugünden sarılıyorum bugünden asıyorum düşleri koynuna…

Sen de bir yıldız seç o ben olayım
    Sen şarkı sözlerilar söyle ben parlayayım
    Ve...bir gece aniden yıldızın kaydığı zaman
    Sen şarkı sözlerina devam et ağlama sakın arkamdan....

Yanımda bile uzaksın bari git de alışıyayım sahici kimsesizliklere alışağım güneşsiz günlerin karanlığına akşam1na ıssızlığına. Ve dinleneyim yorgunum karşında emrine hazır beklemekten. Ama zor bilirim bana çok zor bu. Nasıl dayansın gönül buna? Bu acınası halime. Laf kâr etmez etmez kesmez gönlümü sen de bilirsin bir sana dayanamaz.

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ellerine sağlıkk..cok güzel bir paylaşım..

AğLama Sakın ArKamDan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önüm, arkam, sağım, solum sehpa

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa

Önüm, arkam, sağım, solum sehpa Oturma odaları ve salonlarımızın vazgeçilmez tamamlayıcısı sehpalar, değişen tasarım anlayışı ile birlikte klasik yuvarlak ve kare hatlardan dışarı çıktı. Oturma odalarının şıklığını tamamlayan en önemli detaylardan biri olan sehpaların işlevi de tartışılamaz. Orta sehpalar, yan sehpalar, her evin olmazsa olmazı fiskoslar, zigonlar, TV sehpaları, konsollar,...
  2. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  3. Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri de ekleyin kızıma öğretecem bu çocukluk tekerlemeyi :)
  4. Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözleri

Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Şarkı Sözü Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe Sözü Sevgili melekler, Dinle Sevgili Önüm Arkam Sağım Solum Sobe sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) Avazımın çıktığı kadar bağırmak istiyorum. Nasıl mı ? Böyle işte. Böyle nefret. Böyle sövmek. İçimi boşaltmam gerek biraz, anladın mı ? Ve yahut kapat gitsin ! Asileşti çerçevem,...

Sayfayı Paylaş