gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hanımlar selam hepinize. Ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir bu konuda önerilerinizi bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlayan bebekler

ağlayan bebekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bebeğiniz neden ağlar??? ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir?

bebeğiniz neden ağlar??? ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir?

çocuk neden ağlar cocuk neden aglar çocuklar ağlar ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir Eğer bebeğinizin ağlama nedenini bulamıyorsanız, aklınızda kendinize bir kontrol listesi hazırlayın. Önce en son ne zaman karnını doyurduğunuzu düşünün, üç saat kadar önce doyurdunuzsa yemek yedirmeyi deneyin. Eğer daha yeni yediyse, bezini kontrol edin. Bezi temizse o an içinde bulunduğu ortamdan...
  3. Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur....Hangi Yöntemi İzlemek Lazım...

Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur....Hangi Yöntemi İzlemek Lazım...

Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur Bebek Susturma Yöntemleri Bebekler keşke doğduğu andan itibaren konuşmaya başlasalar da annelerini babalarını derde sokmasalar :D:D Ağlayınca acaba karnı mı aç acaba altı mı pis yoksa başka bir derdi mi var annelerin anlayış tarzına bağlı...Peki bebeği ağlayınca kolayca susturma yolları varmıdır nelerdir şimdi sizinle paylaşıyorum.... ABD'li ünlü Çocuk...
  4. Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur kafayı yiyeceğim bebeğimin ağlamasından

Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur kafayı yiyeceğim bebeğimin ağlamasından

Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur Merhaba benim kızım 5 aylık ve sürekli ağlıyor dr götürüyorum birşeyi yok sağlıklı diyor ama susmuyor hep ağlıyor artık bişeyler yapmam lazım kızımı susturmak için, çünkü hem o hemde ben çok yorulduk. Acaba Ağlayan Bebek Nasıl Susturulur bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. Ağlayan Bebeği Nasıl Sakinleştiririm?

Ağlayan Bebeği Nasıl Sakinleştiririm?

ağlayan bebek nasıl susar,ağlayan bebeği susturmanın yolları,ağlayan bebek nasıl susturulur,ağlayan bebek nasıl sakinleştirilir, Sakin olun. Sizin sakin olmanız, bebeğinizi de etkileyecektir. Anne karnından itibaren annenin ruhsal durumunun bebeği etkilediğini tespit eden araştırmalar bulunmaktadır. Bebeğinizin altını kontrol edin. Tuvaletini yapmış olabilir, pişik olmuş olabilir ya da...

Sayfayı Paylaş