gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

agop arad kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

agop arad kimdir biyografisi hayatı ve hakkında kısa bilgiler arıyorum verirseniz memnun olurum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Agop Arad Kimdir adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

agop arad kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Agop Dilaçar

Agop Dilaçar

Agop Dilaçar (1895 - 1979) İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gedikpaşa'da , misyonerlerin açtığı bir ameriken okulunda yaptı. İngilizce, rumca, ispanyolca öğrendi. Robert kolej'i bitirdi (1915). Latince, yunanca, almanca, rusca, bulgarca üzerinde çalıştı. Birinci dünya savaşı'na katıldı. Kafkas cephesinde gösterdiği başarıdan dolayı madalya ile ödüllendirildi. Robert Kolej'de...
  2. Hülya Avşar - Aradın mı?

Hülya Avşar - Aradın mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik hesap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken...
  3. beni dayım aradı espirileri :)

beni dayım aradı espirileri :)

Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? Dönülmez akşamın ufkundayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? Forumdayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? ordayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? handayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? 2.muratdayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? yorumcuyuzdayım Beni dayım aRadı. Hangi dayın ? hangi dayım oLacak. noRmaL dayım işte Beni dayım...
  4. agop ayvaz kimdir

agop ayvaz kimdir

Agop ayvaz kimdir, biyografisi ve hakkında kısa bilgiler araştırmaktayım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  5. Agop Arad Hayatı Biyografisi Eserleri

Agop Arad Hayatı Biyografisi Eserleri

agop arad kimdir hayatı biyografisi eserleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Türkiye'nin yetiştirdiği usta ressamlardan Agop Arad bu yazımızın konusu melekler . Meşhur ressamımız İbrahim Çallı 'nın da atölyesinde çalışan Agop Arad hayatı biyografisi ise şöyle; 1913 yılında Eskişehir'de doğdu.Gedikpaşa Saint Assomption Koleji'ni bitirdikten sonra İstanbul Devlet Güzel Sanatlar...

Sayfayı Paylaş