gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ağva'da neler yapabilirim ?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ağvada neler yapılır,ağvada yapılacak aktiviteler nelerdir,ağvaya gidersem neler yapabilirim,ağvada neler var,ağva hakkında bilgiler agva-istanbul.jpg

AKTİVİTELER

Tertemiz doğası, masmavi denizi ve eşsiz güzellikteki nehri ile Ağva sizlere aktivite olarak çok şey sunuyor:

BALIK TUTMA
    Ağva, iki nehrin arasında kalmasından dolayı adeta bir balık cenneti. İsterseniz nehirde, isterseniz denizde balık avlayarak gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bizce Ağva'ya gelirken yanınıza olta almayı unutmayın.

YÜZME
    Yaz sıcakları bastırdığında İstanbul' un en temiz denizlerinde birine sahip olan Ağva'da gönlünüzce yüzebilirsiniz. Dilerseniz masmavi Karadeniz'in dalgalı sularında kulaç atabilir ya da Göksu nehrinin temiz sularında size eşlik eden kaplumbağa, balık ve ördeklerle yarışabilirsiniz.

YÜRÜYÜŞ
    Ağva'nın doğal parkurları, Başta Kilimli ve Kadırga Koyları, çevredeki korular, şelaleler, mağaralar ve keşfedilmeyi bekleyen diğer doğa harikaları ile yürüyüş yapmak isteyenler için de bir çok alternatif sunuyor.

BİSİKLET
    Ağva'nın eşsiz doğasında bisikletinizle geziler yapabilir ve kimsenin keşfetmediği yerleri keşfedebilirsiniz..

NEHİR AKTİVİTELERİ
    Göksu nehrinde kiralayabileceğiniz bir tekne ile gezinti yapabilir ya da kano ve deniz bisikleti ile nehrin keyfini çıkarabilirsiniz.

AVCILIK
    Kurt, çakal, yaban domuzu, tilki, birçok kuş türü barındıran Ağva avcılık yönünden de çok zengin...

DOĞA FOTOĞRAFÇILIĞI
    Ağva'ya geldiğinizde yanınızda fotoğraf makineniz yoksa çok üzülebilirsiniz. Ağva eşsiz doğası ile fotoğrafçılık ile amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen herkese inanılmaz kareler sunuyor.

DİNLENME
    Ağva'da yapılabilecek en keyifli işlerden biri hamaklara, minderlere ya da çimenlere uzanıp doğanın sesini dinleyerek masmavi gökyüzünü seyretmek.

Ağva'da neler yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

mor çatı nedir Şiddet gören kadınlara yeni bir umut ve kucak açan mor çatı kadın sığınma evleri için bizler neler yapabiliriz nasıl yardımcı olabiliriz ve gönüllü bir şekilde yardım etmek isteyenler nasıl edebilir tüm sorularınızın cevapları burda arkadaşlar Bizlere Nasıl destek Olabilirsiniz? Ayni destek Başvurularımızın kimi zaman yeni evlerini kurarken ya da sığınakta yaşayacakları...
  2. Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Zayıflamak İstiyoruz ne yapabiliriz

Merhaba ben ve babam zayıflamak istiyoruz bu durumda akşamları ne yememizi önerirsiniz?
  3. Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

Türkiyede Bedava Ne yapabilirsin ?

oyun, melek oyunları, türkiye, bedava, ne yapılır, hakkında yazımız burada Biliyoruz ki bu yaşam şartlarında neredeyse nefes almak bile parayla.. Meleklerim oyunumuz çok basit. Sadece ücretsiz-bedava halk dilinde beleş diye tabir edilen ; Türkiyede bedava neler yapabilirsiniz? Evet ilk ben söylüyorum; Türkiyede bedava Nişantaşında ki o güzelim ve çok çok pahalı vitrinlere bedava...
  4. Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

Saçlarım Dökülüyor, Ne Yapabilirim?

saçlarım dökülüyor, saç dökülmesi, aşırı saç dökülmesi Sevgili melekler, günlük olarak elinize gelen aşağı yukarı 80 tel saç normaldir. Ancak bu sayı 80'i geçiyor ve tutam tutama doğru gidiyorsa ortada mutlaka bir sorun var demektir. Önüne geçilmediği takdirde böyle bir durumda kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, saç dökülmelerinin başlangıç aşamasından itibaren neler...
  5. Ne yapabilirim ?

Ne yapabilirim ?

Kızlar merhaba beni tanıyorsunuz çoğunuz ben 52 gün önce doğum yaptım… Kontrol herşey sorunsuz dedi çok iyi dedi… Doktrum iğneler süte geçiyormuş dedi,haplarda aynen öyle tek çare spiral dedi ama kayma yapınca kanama yapıyormuş,adetler daha yoğun ve ağrılı geçiyormuş bize de tek çare prez.düşüyor ondada belli bir süre sonra "bana güvenmiyormusun?" Diyoloğu başlıycak napabilirim :( ??

Sayfayı Paylaş