gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

ah bu erkekler...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  2. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence içinden geldiği gibi davran yani doğal birşeyler yarat.onun çok hoşlandığı birşey varsa onu yap. mesela onun sevdiği yemekleri yap veya onun sevdiği bir filme gidin açık havada bol yürüyüz yapın iyi gelecektir.

3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım sadakatın dediklerine aynen katılıyorum ama sana başka birşey tavsiye etcem
    psikoloğa gitmeyi kabul ederse gidin ama zannetmem gideceğini eşimden biliyorum benimkide aynı dertte depresyon ilaçlarının faydası olduğuna inanıyorum eşimi zorla kullanmaya ikna ettim bakalım nolcak bende kullanıyorum ve çok faydasını gördüm...tabi siz bilirsiniz yine bir doktora danışın

ah bu erkekler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Bu Japonlar

Ah Bu Japonlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ah bu kadınların erkeklerden çektiği(alıntıdır)

ah bu kadınların erkeklerden çektiği(alıntıdır)

kronick 30-08-2006, 10:01 PM Onların kocaları Baran veya Selim değildir; çoraplarını hep oraya buraya atan kaba adamlardır :)) Sanki banyodaki kirli sepetini görmezler. Su içtiği bardak ortadadır, hatta bir sürü bardakla doludur etraf, her seferinde yenisini alır bu adam; offf Allah’ım ya sabır :) Ellerini bir yıkar lavabonun vay haline, yer gök su olur. Hele pazar günü o koltuktan o...
  3. Bu ayrılık hangimizin ahı

Bu ayrılık hangimizin ahı

Bir daha vursa idi Nefesim nefesine… Sen başka nefeslerde kaybolurken Sen sabahlara tanıdık tenlerde kavuşurken Sen yolunda, ardına bile bakmadan ilerlerken Ben hala kayıp gecelerin sabaha kavuştuğu saatlerde sana çıkacak bir yol arayan yorgun bir yüreğim… Pencerem açık, rüzgar deli deli esiyor yine bu gece… Ne güneşin güzelliğini anlatabildim sana, ne gecenin ayazını… Yüreğimin...
  4. ah bu ben:)))

ah bu ben:)))

melekler geçenlerde ne yaptım...abime dedimki laptopunu verde bi melekler mekanına gireyim...bahanelri dizdi vermedi:n028:biras kavga dövüş...yok gene vermedi..dedimki ey abi görürsün gününü:) bi baktım bataryayı çıkarmışşş....Allaaaaaaaaahh kaçarmı fırsat aldım çantama koydum...1 haftadır arıyo vermiyorum:laugh::dil:ohh iyi ettim:Dşimdi kablolarla gezio...acaba anlayınca ne yapacak:shootout:
  5. ah erkeğin kalbiii....

ah erkeğin kalbiii....

hiçç şaşırmadımmm işte buna benn ahh erkeklerr cogunuzun kalbindee sevdiğiniz insandan cok ne kadar gereksiz kişilerr var :sinir:

Sayfayı Paylaş