ahhh ahhh

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
ahhh ahhh
benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş gibi gitti bide müdürün kafasını kırdı:D sonra müdür bagırmaya basladı camdan bu topu kim attı diye benden hiç ses cıkmıyo sonra ordan arkadasın biri beni göstermiş müdür asagı indi benim kulagmı cekti velini cagıracaksın bu camı yaptıracaksınız dedi bende anneme diiyince bide annem kulagımı cekti neyse cam falan yapıldı ben arkadaslardan canta istedim bide bana dedilerki olmaz almayız demezlermi yani anlayacagınız yaptıgım yaramazlıklar yanıma kar kaldı zararlı ben cıktım hatta hala nasıl kandım bir türlü aklım almyo yahuuuu:hhh::hhh::hhh::hhh:

Cevap: ahhh ahhh

begümcüm hepimizn böyle yaramazlıkları olmuştur seninkide masum bir yaramazlıkmış tşkler canım paylaşımın için

Geri