gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ahhh ahhh

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş gibi gitti bide müdürün kafasını kırdı:D sonra müdür bagırmaya basladı camdan bu topu kim attı diye benden hiç ses cıkmıyo sonra ordan arkadasın biri beni göstermiş müdür asagı indi benim kulagmı cekti velini cagıracaksın bu camı yaptıracaksınız dedi bende anneme diiyince bide annem kulagımı cekti neyse cam falan yapıldı ben arkadaslardan canta istedim bide bana dedilerki olmaz almayız demezlermi yani anlayacagınız yaptıgım yaramazlıklar yanıma kar kaldı zararlı ben cıktım hatta hala nasıl kandım bir türlü aklım almyo yahuuuu:hhh::hhh::hhh::hhh:

2. masal perisi

masal perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ahhh ahhh
    kuzen allah canını almasın emi ellerine saglık bebegim okulu müdürü kaçıcaktı megzun olmasan :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

begümcüm hepimizn böyle yaramazlıkları olmuştur seninkide masum bir yaramazlıkmış tşkler canım paylaşımın için

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canım yazık sende safmısın ne atlıyon olaya dimi gençlik işte

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yaa cidden nebiliyim alıcaz falan dediler ben bi baktım kendimi olayın içinde buldum yaa deliymişim galiba biraz:D:D

ahhh ahhh konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahhh su erkekler ahhh...

Ahhh su erkekler ahhh...

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ?? :D:D of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek veeeeee yemek hazir hayatim . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  2. Ahhh erkekler ahhhh

Ahhh erkekler ahhhh

erkek resmi erkekler erkek resimleri ahhhh ahhh Erkeklere gönderme :D Ah erkekler ahhh ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir başta zor gelir aLışınca keyifLidir... Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz... Erkekler; kilotlu çorap gibidir zorlarsan kaçar... Erkeğin algılaması o kadar ağardır...
  3. Ahhhh biz erkekler ahhh

Ahhhh biz erkekler ahhh

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ahhh Şu Erkekler....

Ahhh Şu Erkekler....

Erkeklerin Vazgeçemediği 7 Yalan! Ahh erkekler dediğinizi duyar gibiyim işte erkekler yalansız yapamıyor ne yaparsınız Ama bunları anlamak biz kadınların elinde :D:D Erkeklerin kadınlara en çok söylediği yalanları merak ediyor musunuz? İşte o yalanlar...:sinirli: Keşke alttaki resimdeki gibi yalan söyledikçe burunları uzasa ne güzel olurdu hahaha 'Ben üstesinden gelirim, onun...

Sayfayı Paylaş