gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ahşap Stor Perdeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bunlarda ahşap storlar görünümü bir okadarda farklı genelde yazlık yada bağ evlerinde veya bahçeli bir evnizin olduğunda tercih edilebilir. [​IMG]

Ahşap Stor Perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stor Perdeler

Stor Perdeler

Evinizin çok daha sıcak bir yuva olması ve daha güzel görünmesi için muhteşem bir fikir. kullanımı hakkında iyi bir bilgiye sahip olmak gerek tabiki.
  2. Stor perdeler nasıl temizlenir?

Stor perdeler nasıl temizlenir?

Merhaba kızlar acaba Stor perdeler nasıl temizlenir? siz önerilerinizi sunarsanız sevinirim
  3. 2013 Stor Perdeler

2013 Stor Perdeler

Bu konu; 2013 stor perdeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda yerlere kadar uzanan tüller, ihtişamlı fonlar yerini kullanışlı ve bir o kadar da şık stor perdelere bıraktı. İstediğiniz modellerde istediğiniz tarza uygun olarak bulabileceğiniz stor perde modelleri 2013 için hepinizi galerimize davet ediyoruz..
  4. stor perdelerimi nasıl temizlerim

stor perdelerimi nasıl temizlerim

selam ısınmak için soba kullanıyoruz bacada sanırım problem var arada bir rüzgarlı havalarda tüttüğü oluyor daha yeni yaptırdığım stor perdelerim ne yazıkki is lekesi oldu açık renk olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor piyasada stor perdeleri temizleyen firmalar varmış ama benim bütçem buna müsait değil kendim temizlemem gerekiyor bana stor perdelerimi en kolay nasıl temizleyebilirim bilgi...
  5. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş