gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Aşk Budur

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bazen bir bakışta başın döner Böyle başlar sevgiler

En güzeli sanki buymuş gibi

Birden seni sarhoş eder

Gözler konuşunca kalbin durur

İşte aşk budur

Aklı başından gider kaybolur

İşte aşk budur

Samanlık seyransa sevenler mutluysa

Aşk budur

Sen ondan kaçsan da arar bulur

Aşk budur

Daldan dala gezer konar gönül

En sonunda üslanır

Kim demiş çirkindir günahkİ¢rdır

Sevildikçe melek olur

Gözler konuşunca kalbin durur

İşte aşk budur

Aklı başından gider kaybolur

İşte aşk budur

Ajda Pekkan - Aşk Budur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ne tadı var bu dünyanın Ne hayat ne rüyanın Ne bugünün ne yarının Ne sensiz hatıranın Gelmezsen öpmezsen Sevmezsen dönmezsen Ne anlarım ben bu aşktan Dudakların uzakta Vazgeçtim ben bu sevgiden Sen düştün kalbimden Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ağlamaya var mı nazım Yorgun düştü gözüm Vazgeçerim elbette ben Dönmez sevmez öpmezsen
  2. Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili

Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili

Kimdir bu sevgili Kimdir ki beni hep aldatıyor Yıllarca yalvartıp hem de ağlatıyor Dur kalbim dur koşma Yeter artık peşinden yoruldum Bir ömür verdim ona sonra kayboldum Ne insafsız ne kalpsızmış Meğer beni hiç sevmezmiş Madem öyle söyleseydi Ah ne gezer çok hissızmış Kimdir bu sevgili Kimdir ki beni hep aldatıyor Yıllarca yalvartıp hem de ağlatıyor Dur kalbim dur koşma...
  3. Ajda Pekkan - Bu Gece

Ajda Pekkan - Bu Gece

Bu gece çok şeyler olacak Boş kalpler aşkı bulacak bu gece Bu gece bir yıldız kayacak Dilekler gerçek olacak bu gece Bu gece özlenen gece Yıllardır beklenen gece Bu gece eğlen delice Herşey boş bitmeden bu gece Gözler konuşacak bu gece Diller buluşacak bu gece İ�iftler yapışacak, tenler tanışacak Kalpler tutuşacak bu gece Hisler gelişecek bu gece İnançlar değişecek bu gece...
  4. Ajda Pekkan - Bu Bahar

Ajda Pekkan - Bu Bahar

bir dal uzat bana sarılsam sevgiyle bu baharda öyle bir gün yaşat ki sen ani kalsın tüm doğaya bir dal uzat bana yeşersin elimde sevgimizle ant içsin yapraklar anmaya bu aşkı her bahar doyamam seninle olmaya erir geçer sanki zaman yanında dokunmasın bize kimse kalalım biz baş başa sevdanla sar götür uzaklara kalmasın izler dünden yarınlara her bir an değsin binlerce yıla aşık ol...
  5. Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

Ajda Pekkan - Bitsin Bu Sevda

kapımı çalma bir daha bitti bu sevda gelme bir daha ah arama zor da olsa elveda bana mektuplar yazma yine masallar aynı laflar ah aynı yalanlar yeter artık yeter bu kavgalar bu oyunlar elveda sana senin ardından yıkılıp ağlarım sanma bile bile hata yaptın sus konuşma sanma sanma ah unutamam sanma sensiz ah yaşayamam aşık olursam bir başkasına hiç ağlama gözlerim...

Sayfayı Paylaş