gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

senle gezerken seni severken

Ne mesuttum bilsen

Deniz ve güller aşkımı süsler

Sen bir geri gelsen

O eski şarkımızı

Beraber yine şenle

Söylesek gel sevgilim

Gözlerimde sen sözlerimde sen

Ne yalnızım bilsen

O solan gülde her yeni günde

Seni bulabilsem

Geçmeden günlerim gel

Sevincim neşemle sen

Gülelim eğlenelim

Gönül oyunu bir kumardır bu

Bbir kazanabilsem

Bir yıldız kartı solar oynardı

Kaybeden ise ben

Zamanla elbet geçer

En büyük aşklar bile

Sana da güle güle

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

bir yağmur damlasında döndü gözlerim yavaşça cam ıslanırken doldu gözlerim her yer buğulandı gökyüzü karardı yine hüzünlere yenik düştüm bir yağmur damlasına daldı gözlerim kuru toprak ıslanırken seçti gözlerim ve sen duruyordun sanki geliyordun o an seni dilerken oyun etti gözlerim açımdan sustu yağmur gözyaşlarımda aldı da hüzünler yandı gözlerim dursan da ne farkeder gönlüm sel...
  4. Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu

Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu

Ne sevenim var, ne soranım var öyle yalnızım kı çilesiz günüm yok, dert ararsan çok öyle dertliyim kı Bana kaderimin bir oyunu mü bu Aldı sevdiğimi verdi zulümü Dünyaya doymadan geçip gideceğim Yoksa yaşamanın kanunu mü bu Bıktım artık yaşamaktan çekmekle biter mı bu hayat yolu Bu yalnızlık, bu dertler Bekleyeceğim, bekleyeceğim Geri dönmese bile Alıştım kaderin zulmüne...
  5. Ajda Pekkan İzmir Konseri...

Ajda Pekkan İzmir Konseri...

ajda pekkan, izmir konseri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ajda Pekkan'ın İzmir konseri ile ilgili ayrıntılar aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Ajda Pekkan Yer : İzmir Arena - 1649 Sok. No:107 - Turan - Bayraklı / İzmir Tarih: 02 Haziran 2011 Persembe 20:00 Fiyat : Ayakta - Tam: 80.00 TL Bonus İndirimli: 60.00 TL

Sayfayı Paylaş