gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Aşka İnanma

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşka inanma aşka inanma Yanılır yanar gönül yanar aldanma

Her yudumunda ayrı tat var ya

Zehir olur bazen dünya bazen cennet ya

Ne olurdu dönsen yanıma gelsen

Bir sarılsam doya doya hasret gidersem

İ�ç günlük dünya üç günlük dünya

Neye yarar yaşanmazsa

Yaşamadım deme sonra

Herşey gibi o da yalan

Hele aşka hiç inanma

Aşka inanma aşka inanma

Yanılır yanar gönül yanar aldanma

Her durapında açık yükler ya

İçine işler canım ölsen çıkmaz ya

Ne olurdu dönsen yanıma gelsen

Bir sarılsam doya doya hasret gidersem

İ�ç günlük dünya üç günlük dünya

neye yarar yaşanmazsa

Yaşamadım deme sonra

Herşey gibi o da yalan

Hele aşka hiç inanma

Ajda Pekkan - Aşka İnanma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - İnanmam

Ajda Pekkan - İnanmam

Uzakta gördüğüm yüz benim mı Birin arayan gözlerim mı Yalvaran boş kalan ellerim mı İnanmam olamaz inanmam Bu yollar bu çıkmaz kaderim mı Yanımda ağlayan ses benim mı İ�u giden yabancı sevgilim mı İnanmam olamaz inanmam Birden nasıl oldu değişti Herşey bir başka renktı Mavi toz pembe yemyeşildi Gördüğüm rüya bu değildi İçinden yıkılan eserim mı Kendini kandıran sözlerim mı...
  4. Ajda pekkan-aynen öyle

Ajda pekkan-aynen öyle

BU YAZ COSTURDUGU ŞARKISI AYNEN ÖYLE....... Bugün takvime baktım Yaprağını kopardım attım Seni tanıyacağımı bilseydim Yapar mıydım (atar mıydım) Unutma bugün bu tarihi Bu aşkımızın ilk sahnesi Yüreğime indi perdesi Aynen öyle aynen öyle Unutma bu günü bu tarihi Kelimelere sığmaz tarifi Dize getirdim talihi Aynen öyle aynen öyle Kalem yazar tükenir Kader yazar tükenmez...
  5. Ajda Pekkan Konseri

Ajda Pekkan Konseri

ajda pekkan ajda pekkan 2011 Ajda Pekkan konseri, ajda pekkan konser tarihi, ajda pekkan konser saati, konser fiyatları hakkında detaylı bilgi alalım. Ajda Pekkan yaz konserlerine başlamış gibi görünüyor melekler. Konsere gidecek meleklere iyi eğlenceler. Ajda Pekkan Süperstar Ajda Pekkan, 7 Haziran'da açıkhavayı sallayacak! Geçen yıl verdiği muhteşem konserlerle 2010 yazına damga...

Sayfayı Paylaş