gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bambaşka Biri

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Şardı korkular gelecek yıllar

Düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar

Gözlerimde canlanıcak yaptığın haksızlıklar

Herşey bambaşka olacak

Döndün bak geldin şimdi

Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi

Seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek

Geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi

Olmaz artık kapı açık

Arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık

Bir zamanlar sen de bana acımadın

Yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

Oh yaşadım yaşıyorum

Başım yukarda meydan okuyorum hayata ve sana

Gönlüm doluyor aşkla barıştım bak hayatla

Başladım yaşamaya hey hey

İ�imdi gel de gör beni bambaşka biri

Topladım dağılan kalbimin her köşesini

Ardından ağlayan o zavallı kız nerede şimdi

Gel gör beni

Sevenlere vereceğim sevgimi herşeyimi

Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi

Seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek

Geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi

Olmaz artık kapı açık

Arkanı dön

Ajda Pekkan - Bambaşka Biri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Bir masal anlatsam sana kollarımda İ�u benim dünyamda seni rahatlatsam Bir masal anlatsam hem de bulutlarda Ve sen de insansan bana Rengarenk ülkemde batmayan güneşe Kanatlanıp üçsam seninle Bir inci denizinde bir mercan evinde Sevişebilsek birlikte Bir masal anlatsam sıcacık yuvamda Işıtsam uyuşan o hayal dünyamda Bir masal anlatsam herşeyi unutsan Kendini bıraksan bana Bir...
  2. Ajda Pekkan - Bir Hata

Ajda Pekkan - Bir Hata

veda etmeden son defa dolar yıllar gözlerime yalan dolu açılar yaşar hala benimle unutmak kolay değil nefret geçse yerine affetmek zor kelime yakışmıyor dilime insan alışır zamanla korktuğu yalnızlığa kalsam da bir başıma yeterim kendi kendime ya sen sen sevmeyi bilmeyen neden sevildikçe kahreden oysa pişmanlığı bir deneşen bilsen neler alırdin benden bir hataydı belki de...
  3. Ajda Pekkan - Bir Gün

Ajda Pekkan - Bir Gün

Söz ver beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Sahile vuran o bembeyaz dalgalara Bir gün beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Al beni de yanına Benden uzakta olsan da Eski mutlu günleri İ�oktan unutmuş olsan da Zaman geçse de Bir biz kalsak şu dünyada Koşardım ben sana kollarına Bir gün gelirsem aklında O an beni ara Sor...
  4. Ajda Pekkan - Bir Anda

Ajda Pekkan - Bir Anda

Bir anda değişti dünyam Bir anda değişti herşey Yepyeni bir insan oldum Bir anda dostum bir anda Eskiden böyle gülmezdim İlk defa güldü gözlerim Bir anda sevdim dünyayı Bir anda dostum bir anda Gizli bir heyecan varmış yağmurda Gökte yıldızlar yanıp sönermiş durmadan Meğer en güzel mevsim baharmış dünyada Bilmezdim aşık olmadan Bir anda başladı hayat Mutluluk neymiş anladım...
  5. Bir Ajda Pekkan Frikiği!

Bir Ajda Pekkan Frikiği!

ajda pekkan frikikleri 2011 ajda pekkan frikiği frikikleri ajda pekkan, istanbul konseri, frikik verdi, 2011, süperstar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu zamana kadar konserlerinde gayet dikkatli olan ve şansı yaver giden Ajda Pekkan son konserinde frikik vermekten kaçamadı. Önce ki gün Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosunda yoğun istek üzerine ikinci konserini...

Sayfayı Paylaş