gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bilsen sevgilim ne kadar şu kalbim

sizliyor aniden

seni bir yerde görsem

yine de boynumu sana karşı eğmem

hayat devam eder yolumdan giderim

hiç sanma sakın sensiz yaşayamam

hiç sanma sakın sensiz yapamam

unutmaki sen son aşkım değilsin

bir başkasıyla yeniden başlarım

inan artık seni ben sevmiyorum

inan artık seni ben istemiyorum

o eskidendi artık hepsi bittı

sensiz de çok iyi geçiniyorum

düşünsem üzülsem pişman da olsam

vazgeçemem asla bu fikir bu karardan

seni hatırlatan seni anlatan

herşeye veda veda ediyorum

Ajda Pekkan - Bilsen Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili

Ajda Pekkan - Kimdir Bu Sevgili

Kimdir bu sevgili Kimdir ki beni hep aldatıyor Yıllarca yalvartıp hem de ağlatıyor Dur kalbim dur koşma Yeter artık peşinden yoruldum Bir ömür verdim ona sonra kayboldum Ne insafsız ne kalpsızmış Meğer beni hiç sevmezmiş Madem öyle söyleseydi Ah ne gezer çok hissızmış Kimdir bu sevgili Kimdir ki beni hep aldatıyor Yıllarca yalvartıp hem de ağlatıyor Dur kalbim dur koşma...
  4. Ajda pekkan harika resimleri

Ajda pekkan harika resimleri

- Enbe Orkestrası'nın şefi Behzat Gerçeker ile “Kalbim” albümünde birlikte çalıştığı Ajda Pekkan, Hello! için birlikte objektif karşısına geçti,, işte o resimler,
  5. Ajda Pekkan İzmir Konseri...

Ajda Pekkan İzmir Konseri...

ajda pekkan, izmir konseri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ajda Pekkan'ın İzmir konseri ile ilgili ayrıntılar aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Ajda Pekkan Yer : İzmir Arena - 1649 Sok. No:107 - Turan - Bayraklı / İzmir Tarih: 02 Haziran 2011 Persembe 20:00 Fiyat : Ayakta - Tam: 80.00 TL Bonus İndirimli: 60.00 TL

Sayfayı Paylaş