gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ne zaman güneş açsa o gücüme güç katar Bir sözüyle bir nefesiyle canıma can katar

Ne zaman şimşek olsa ondan ödüm kopar

Bakışında nazarında o anda kanım donar

O benim dünyam

Onunla nefes alan ve onunla yok olan

öylesine güçlü öylesine güzel

öylesine benim olan

O benim dünyam

Onunla sevebilen ve nefret eden

öylesine güçlü öylesine güzel

öylesine benim olan

Ne zaman bahar olsa içim içime sığmaz

Bana gülüşü ve beni öpüşü, böyle bir aşk olamaz

Ne zaman fırtınaysa ona karşı durulmaz

Delicesine öfkesinden tözüm toprağım kalmaz

Ajda Pekkan - O Benim Dünyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yaşanası Dünya

Ajda Pekkan - Yaşanası Dünya

Binbir hasret yumağı oluştu aramızda Dolaşıp duruyor, çözülmüyor hala çözemedim hala Senden uzaklaştıkça yaklaşmalıyım sana Düşşem yollara, gelsem oralara, yanına kollarına Sarsam sarılsam doyasıya Sever sevdirir çile çektirir Bize hoş gelir yaşanası dünya Bugün ağlatsa yarın güldürür Yine hoş gelir yaşanası dünya Eğrisiyle doğrusuyla, açısıyla tatlısıysa Oyalar bizi dostla...
  2. Ajda Pekkan - Yalancı Dünya

Ajda Pekkan - Yalancı Dünya

darmı geldi koskoca yer yalancı dünya varlığımı çaldın gittin yalancı dünya yıllanmış değerleri satın aldın üç pula beni arkadan vurdun sen yalancı dünya gözümün içine bakıp yalandan güldün tozpembe bulutlar üstünde hep yürüttün sevdiklerimi de aldın savaşlarınla bizi arkadan vurdun sen yalancı dünya sen de sonsuz değilsin be yalancı dünya gün gelir bu devran durur çark dönmez olur...
  3. Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Yüzünde keder kendini saklar Bir demet çiçek gibi solgun dudaklar Boş yere üzülme bu alemde neşe de var kederde Bütün günahlar sanki sende mı Şu dargın hülyalı kalan kabinde mı Boş yere üzülme bu alemde neşe de var keder de Tatlı dünya bitmeyen güzel rüya Tatlı dünya sev doya doya Eğlenmeli hep sevmeli Gelmez giden bir daha geri Tatlı dünya sev doya doya Tatlı bir kıvılcım gibi...
  4. Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

temmuz ağustos eylül her mevsimde durma gül hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya ahmet mehmet süreyya hepsi boş hepsi hülya bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş...
  5. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım

Sayfayı Paylaş