gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sana Bana Yeter

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Sana bana yeter artar bile dünya Nedir bitmeyen kavga anlaşsak aramızda

İkimiz aynı yolda varlıkta ve yoklukta

Paylaşırsak herşeyi senin olur benim olan da

Bende bir gönül var onu sana verdim

Kurduğum hayallerin yarısı inan senin

Gökteki yıldızlarla denizlerse herkesin

Açgözlülük etme gel feda olsun sana herşeyim

Tanrı zengin kul fakirse Onları görür sen üzülme

Duayla sevgi birleşirse gözü yaşlı kalmazdı kimse

Onda var da sende yoksa gönül zengin aldırma

Bedeldir bir kahkaha bütün dünya malına

Ajda Pekkan - Sana Bana Yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla

Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla

O eski şarkıyı yılllar sonra Yeniden bir daha söylemek O güzel günleri bir an olsun Düşlemek ve özlemek Hatırlar mısın bu şarkıyı Ben nasıl da çok severdim O son dansı bana sakla sevgilim Herbiri başka güzeldi Bazısı bizi üzerdi Yıldızlar mehtap ve gökyüzü Sanki bizi seyrederdi Nerede o günlerin coşkusu O güzel günlerin deli dolusu Nerede çabuk geçen zamanlar Eve geç kalma...
  2. Ajda Pekkan - Sarıl Bana

Ajda Pekkan - Sarıl Bana

ertlerim sarmış beni Simsiyah bir tül gibi Gel bir bak şu halime Sanki solmuş gül gibi Yaşanan anılarım dün gibi Söndürme bu ateşi kül gibi Haydi inat etme, bana olmaz deme Seviyorum de sarıl bana Ah görür görmez seni Bir düşünsene beni Aklım başımdan gider Deli olurum deli
  3. Ajda Pekkan - Onu Bana Bırak

Ajda Pekkan - Onu Bana Bırak

Kaçıncı macerasıdır bu Hiçbirinin gelmez sonu Sevdim derse seni Düşünür hep beni Sakın aldanma sen ona Her sefer döner sen o bana Belki demiştir ki sana Yalnız seni sevdim onun için geldim İnanma sakın hiç sen ona Onu bana bırak Onu bana bırak Onu bana bırak bırak önü Yazık oldu bir çok kadına İ�mit verdin bir bir onlara Umulmadık bir an bakarım yanımda Döner koşup gelir o...
  4. Ajda Pekkan - Olanlar oldu Bana

Ajda Pekkan - Olanlar oldu Bana

Kendim anladım kimselere soramadım Onu bulup sarmak ister canım çare aradım aşkına doyamadım Onu bulup kaçmak ister canım Hayırsız amma düştüm ağına Olanlar oldu bana Yalancı amma tadı da başka Olanlar oldu bana Zalım bilmiyor sabah olmuyor Derdim bitmiyor aman Taştan mı sandın beni sen Tanrım garibim, aldandın
  5. Ajda Pekkan - Bana Dönme Birdaha

Ajda Pekkan - Bana Dönme Birdaha

Gönlündeki sevgili ben değilsem Bana dönme bir daha Gözyaşların da yetmez bu defa Zor günümde yanımdaki sen değilsen Bana dönme bir daha Gözyaşlarım da yetmez bu defa Bir bilmece gibiydik ikimiz İçimizdeki sevgi değil bir başka duygu Bir korku, bir tutku, bazen fırtınalı bir deniz Bazen bir cennet bahçesinin yorgun gecelerinde

Sayfayı Paylaş