gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

rtık inandım ben şansıma Seni çıkardı karşıma

Deli gibi aşığım sana

Sen bir yana bu dünya bir yana

çalsın artık durmadan çalsın sazlar

Gelin dostlar, gelin dostlar

Kalbimizde düğün var

Sonunda erdik biz murada

Darısı başkalarına

Hayatımı veririm ben sana

Sen bir yana bu dünya bir yana

Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ya Sonra

Ajda Pekkan - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki o kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Ah bugünün bir de yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Ya sonra Ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola...
  2. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  3. Ajda Pekkan - olur Ya

Ajda Pekkan - olur Ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım İlk söz dudağında, olsun benim adım Olur ya, kalbinde yer bulur da Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda Olur ya, evet dersin aşkıma şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım...
  4. Ajda Pekkan - Bir Dünya Ver Bana

Ajda Pekkan - Bir Dünya Ver Bana

Gördüm, duydum, yaşadım Sorma sakın ne anladım Dost kimdi bana Kimdi düşmanlarım Sevgi buldum sakladım Tam gülecekken ağladım Durmadı zaman Nerde o anlarım Bir dünya ver bana Gün batınca kararmayan Bir toprak ver bana Düşman eli uzanmayan Bir insan ver bana Nefret hissi bulunmayan Bir toplum ver bana Seni benden ayırmayan Eskiler anlatırlar Bize ne tatlı masallar...
  5. Mc CeSuR - Dünya Bir Yana

Mc CeSuR - Dünya Bir Yana

dunya bir yana sen biryana, soyluyorum sana, ne olur beni anla asigim sana, ama ne fayda, sakin sorma sorma bana yaram kaniyor, kan ayliyor yuregim susmuyor, ayirdi bizi lanet dunya aglatirsin anlamssin hayatim kara, sok bunu kafana, bu sozler bizi ayiranlara, sen bensiz ben sensiz ne fayda, bu dunya soruyorum sana gidecegm bu genc yasta, kara topraya unutmayacagim hep aklimdasin...

Sayfayı Paylaş