gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Yağmurlu bir gündü Tıpkı bugün gibi

Kaybetmiştim seni

Taştı gözyaşım

Karıştı yağmura

Bensizdin yıllarca

Sen neyi aradın

Sevgiyi buldun mü

Yabancı kollarda

Mutlu oldun mü

Sensiz yıllarda yaşadım sanma

Sensiz yıllarda unutmadım seni

Sensiz yıllarda belki arar da

Sorarsın diye avunmadım

Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Yıllar

Ajda Pekkan - Yıllar

Duyguları kederiyle mutluluğu güzelliğiyle Yıllar gelip geçiyor özleyişle bekleyişle Bulduğuyla yetinmeyen bu sonsuz çırpınış niye İ�yle bir çark ki zaman dönüyor deliçesine Yıllar seni bana getiren tek dostum oldular Yıllar bana hayatı sayfa sayfa okuttular Yıllar boğazımda düğüm gözümde yaş oldular Yıllar sonunda seni bana verip kayboldular Bambaşka görünüyor sevince dünya...
  4. Ajda Pekkan - Gençlik Yılları

Ajda Pekkan - Gençlik Yılları

Her damla yaş bak anlatıyor Bana geçen o günleri Kalbimde hep hatıraları Unutulmaz gençlik yılları İçimde kaynayan bahar rüzgarı Ruhumda yarattı ilk aşkı Kalbimde hep hatıraları Unutulmaz gençlik yılları Bak şimdi eski bir masal Artık bu mazide kalan Yıllar geçseunutulmaz Kalplerde hatırlanan Bir ömür böyle akıp gitti Sönmedi aşkın ateşi Hiç unutmadım hep hatırlarım Geçen...
  5. Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı !

Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı !

Bu konu; ajda pekkandan itiraf haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılın ilk itirafı süperstar Ajda Pekkan 'dan geldi. Süperstar ne konuda hangi itirafta bulundu merak edenler için işte haberin devamı... Süperstar Ajda Pekkan yılın son konserinde, Savoy Ottoman sahnesinde unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı. Saat 23.00'te sahne alan Pekkan, eski ve yeni şarkılarını...

Sayfayı Paylaş