gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Yeni bir gün doğdu bize Neler kattı bak sevgimize

Biz bulutların üstünde

Elem kederler yeryüzünde

Sanki senden bana, sanki benden sana

Bir el mı uzandı yarınlara

Sanki senden bana, sanki benden sana

Bir el uzandı yarına

Korkulu rüyalardayken

Uyandık ikimiz de birden

Aşkımız bitiyor derken

Bağlandık daha çok eskisinden

Belki bendim sana, belki sendin bana

Hangimiz önce koştu yardıma

Belki bendim sana, belki sendin bana

Hangimiz koştu yardıma

Bugün senden bana, yarın benden sana

Sevgiler geliyor bak aklıma

Neler geliyor aklıma

Yeni bir ümit doğmuşsa

Ayrılmayız kıyamet kopsa

Cennet bizim dünyamızda

İki gönül de bir olursa

Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ne Günler

Ajda Pekkan - Ne Günler

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama Aylar yıllar aşırlar var daha Her yerde izin kalmış sanki herşeyde şu ağaç gölgesinde karşı sahilde Maşamda uzandığım suyla ekmekte Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de Bazen gözle görülmeyen hayallerde Bazen de gökkuşağının ötesinde Bakarşın barışır geçmiş gelecekle Karşılaşırız bir...
  2. Ajda Pekkan - Deliyiz Biz

Ajda Pekkan - Deliyiz Biz

deliyiz biz deliyiz birbirimize öyle çok benziyoruz hiç bir engel hiç bir yasak tanımadan en tatlı günaha giriyoruz seviyoruz seviyoruz başka türlü seviyoruz gecelerin kucağında günahlara giriyoruz deliyiz biz deliyiz aynı anda aynı şeyi söylüyoruz hiç bir engel hiç bir yasak tanımadan en tatlı günaha giriyoruz seviyoruz seviyoruz başka türlü seviyoruz gecelerin kucağında...
  3. Ajda Pekkan - Bir Gün Unutmak İstersen

Ajda Pekkan - Bir Gün Unutmak İstersen

Bir gün unutmak istersen Kaçamazsın gözlerimden Yarınlar gelir peşinden Geçemezsin sen sevgimden Bir kere darılsam yeter Bendeki bu aşkın biter Nasıl sevgi gittikçe sev der Kendi gelen kendi gider Beni gördüğün yerde dolaşma Tatsız geçmiş günleri anımsa Rastlaşırsak bile selamlaşma Mutsuzsam da arama Dolsun boşalan yerim şimdiden Sonra çok çekersin sen kalbinden Şilemezsin...
  4. Ajda Pekkan - Bir Gün

Ajda Pekkan - Bir Gün

Söz ver beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Sahile vuran o bembeyaz dalgalara Bir gün beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Al beni de yanına Benden uzakta olsan da Eski mutlu günleri İ�oktan unutmuş olsan da Zaman geçse de Bir biz kalsak şu dünyada Koşardım ben sana kollarına Bir gün gelirsem aklında O an beni ara Sor...
  5. Ajda Pekkan - 365 Gün

Ajda Pekkan - 365 Gün

gittin gideli tam bir yıl öldü gözlerim yolda yaşlarla doldu 365 gün dile kolay gençlik baharım kışlara döndü gittin gideli tam bir yıl öldü simsiyah saçim kar gibi oldu 365 gün dile kolay bir ömür boyu bu dert çekilmez yok yok deme deme sakın vurma taslara beni sakın senden başkası olamaz yakın yemin ettiğin günleri bana verdiğin sözleri unutma sakın sakın günahkar olma gittin...

Sayfayı Paylaş