gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajdar - Çıkıta Muz

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

İ�ürüp gibiyim şurup turp gibiyim turp turp2

ben ateş sen barut mmmm

öptüm seni şapşup

şapşup şapşup şapşup

ha şap ha şüp

şaja değil işte şurup krizlere girme beni unutup

grup grup olalım grup

ben hudut sen haydut

gizli gizli gelme

her derde deva şifasın şifa

çok çektim cefa

vitamini havuz

ben küfte sen tuz

aahh buz gibiyim buz buz

ohhhh muz gibiyim muz muz

çıkıta muz çıkta muz çıkta çıkta çıkta çik çik çik çıkıta çıkıta muz

fidanı muz sensiz kalbim buz buz

hiçbirşey isteme benden

ahhh yoksa bu aşk tuz buz

ohhh yoksa bu aşk göz göz dudak dudak ten ten

daha fazla diretme

üstüme fazla gelme

inan ilacın benim

ahh ok gibiyim ok ok ohh yok gibiyim yok yok

çıkıta muz çıkta çıkta çıkta çik çik çıkı ta çıkıta muz

Ajdar - Çıkıta Muz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muz

Muz

Sevgi ve muhabbete, cömert ve güzel ahlaklı kimseye; kabir yahut hapiste bulunan kimseye, kitaplara, saklı tutulan mala, ana karnındaki çocuğa; tüccar için mala, takva ehli için ibadete, Hastanın muz yemesi onun vefat etmesine, Evinde muz bulunduğunu görrmek erkek çocuğa, Muz ağacı mal sahibi zengin bir kimseye delalet eder.Rüyada görülen muz, ana karnında bulunan çocuğa veya kabirdeki ölüye...
  2. muz

muz

(Banane / Banane / Banana / Musa / Bananier) Tropik ve subtropik bölgelerde yetisen veya yetistirilen, agaca benzeyen, 2-3 m boyunda, mor çiçekler açan, meyveleri lezzetli ve nisastaca zengin olan otsu bitkiler. Bitkinin yalanci gövdeleri, yapraklar kâidelerinden meydana gelmistir. Gençken kapali ve kivrik olan yapraklar açilinca uzarlar ve yirtilirlar. Çiçek durumlari büyüktür. Taban kisminda...
  3. Ajdar [İki]

Ajdar [İki]

Ajdar bir , bu adam iki. Öyle bir sentez yapmış ki ne olduğumu şaşırdım. Neye benzemeye çalışmış dalga mı geçiyor. Gerçek mi anlamadım. 2 sene boyunca Michael Jackson kasetlerinden şarkıları ezberlemiş ve onun dans sitillerine çalışmış. Sonucunda da Türk Maykıl Jeksın çıkmış.
  4. Muz

Muz

(Banane / Banane / Banana / Musa / Bananier) Tropik ve subtropik bölgelerde yetisen veya yetistirilen, agaca benzeyen, 2-3 m boyunda, mor çiçekler açan, meyveleri lezzetli ve nisastaca zengin olan otsu bitkiler. Bitkinin yalanci gövdeleri, yapraklar kâidelerinden meydana gelmistir. Gençken kapali ve kivrik olan yapraklar açilinca uzarlar ve yirtilirlar. Çiçek durumlari büyüktür. Taban kisminda...
  5. doktor ajdar

doktor ajdar

Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş.:D ve devamı ........ Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği tespit edilen diğer hastalıklar... Böbrek Taşı : Ajdar, böbrek taşı ağrılarına da iyi geliyor. O zavallı taşlar Ajdar'ın şarkılarındaki rezonans sonucu...

Sayfayı Paylaş