gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Akıllı Kadın Diye Buna Derim!

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Zeki insan olunca cevabı araştırıp merak ettiklerini bulması çok da zor olmuyor demek ki. Üstelik merak ettiğini söylemese de kendi ağzıyla söyletiyor insana.
    Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler, Mehmetin annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu , acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder.
    Aklını okumuşçasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok.
    Akşam yemeğinden sonra Mehmet'in annesi evine döner. Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum.
    Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım. Oturur ve yazar:
    Anneciğim, Gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum. Fakat konu şu ki: sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp. Sevgiler oğlun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:
    Sevgili oğlum: Handan'la yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum. Fakat konu şu ki: Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.
    Sevgiler annen.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    offfff offff:D kadına bak yaaaa.gerçkten şeytana pabucunu ters giydirir...:):)teşekkürler cnm paylşm için.çok güzelmş...

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    wowww....ne güzel düşünmüş kadın!!!!
    pelin biz de biraz böyle cadı olsak ya!!!!!
    ne dersin!!!????

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    cadıyız zaten gııı:D

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kısss daha önce vardı bu konu hahahahahahah

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha olsun orkiiii
    görmeyenler vardır belki:sigara:

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    anneler zaten anlıyo çogu şeyi bize söylemiyolar bende okumuştum burda ama gene okumak güzeldi tşkler

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahahahahahahahahhaha

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    akıllı kadınlar
    bravo size

Akıllı Kadın Diye Buna Derim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte kadın zekası diye buna derim:)

işte kadın zekası diye buna derim:)

Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Pppppfffffuuuuuffffff.... Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi....
  2. Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Sanat Diye Buna Derim...Kuş Tüyü Üzerine Resim Yapma Sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Banyo çözümleri UFak mekan problemleri İnsan oğlunun yaratıcılığı sınır tanımıyor. Bu tuvalet dekorasyonu yapılırken hesap yapılmayınca sonradan bir cinlik yapılmış ve ortaya bu görüntü çıkmış. Banyo dekorasyonunda yaratıcılıkta sınır yokmuş demek ki:D:D
  4. Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözü isteyenler için

Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Cemil Demirbakan Aşk Diye Buna Derler Şarkı Sözleri 2012 albüm tanıtımları yeni şarkılar paylaşımlarımıza devam ediyor ve son günlerde beğenilen Cemir Demirbakan Aşk Diye Buna Derler şarkısı sözlerini bu yazımızda, bu şarkıyı seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Gelsen yeniden, iki adım geriden, Aşk diye buna derler canım,...

Sayfayı Paylaş