gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Akın - Kalles İhanet

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ben bunu haketmedim asla seni çok sevdim diye şaşırıp kaldın

ihanetin sığmıyor aklayabancı kollarda ruhunu sattin

bıktırdın canımdan

şu aşk denen yanımdan

ben de senin kahrından kurtulurum

yangınlar kül olur

sevda biter dün olur

elbet birgün gönlümü avuturum

bittin artık bittin

ömrümden çıkıp gittin

bende seni öldürdü

kalles ihanetin

Akın - Kalles İhanet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ihanetin bedeli

ihanetin bedeli

Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim, tebdili kıyafet yapmış, Kuşlar Çarşısı'nı geziyormuş. Avcılar avladıkları kuşları, tuzakçılar yakaladıkları maharetli, eğitimli, güzelim kuşları satıyorlar. Bir ara gözü kekliklere ilişir padişah'ın. Bir grup kekliğin üzerindeki varakta, "Tane işi satış fiyatı 1 altın" yazıyor. Hemen yanı başlarında asılı, adeta altın kafes içinde bir keklik...
  2. ihaneti affedermisiniz

ihaneti affedermisiniz

ihaneti affedermisniz
  3. Emirkan - İhanet

Emirkan - İhanet

Gözlerimi kapattım, hayalin karşımda Kulağımda o sesin: beni seviyormusun? Ah nasıl anlatırım bunu senin karşında Bulamadım yolunu, itirafım şarkımda Dokunmak istedim sana Kirlenmiş ruhumla Kıyamadım ah be gülüm o tertermiz duyguna Sevgilim, kahreden itirafım şarkımda Başka tende aradım seni, gülüm Seviştim, ağladım, içim düğüm düğüm İhanetim hem sana hem bana, gülüm Ne yaptım (ah) kahretsin...
  4. İhanetin Sonu..

İhanetin Sonu..

Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim, tebdili kıyafet yapmış, Kuşlar Çarşısı'nı geziyormuş... Avcılar avladıkları kuşları, tuzakçılar yakaladıkları maharetli, eğitimli, güzelim kuşları satıyorlar. Bir ara gözü kekliklere ilişir padişah'ın. Bir grup kekliğin üzerindeki varakta, "Tane işi satış fiyatı 1 altın" yazıyor. Hemen yanı başlarında asılı, adeta altın kafes içinde bir keklik...
  5. Tavuğun ihaneti

Tavuğun ihaneti

yorum sizin :D

Sayfayı Paylaş