gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aklımda resmini çiziyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Aklımda resmini çiziyorum Biraz telaşlı görünüyorsun bir o kadarda hevesli. Bir yere gidiyorsun belli.
    Her zaman istediğin bir yere.
    Mutlusun,
    Bir o kadar da üzgün.
    Bavullara koyup ta götüremediklerinin üzüntüsü bu
    Meleğinin
    Korkma meleğin de mutlu
    Senin mutlu olabileceğini düşünmek onu da mutlu ediyor…

Vakit daralıyor
    Umuda yolculuk başlamak üzere
    Meleğin ağlıyor!
    Melekler ağlar mı hiç küçüğüm diyorsun
    Cevap: Gözyaşları oluyor
    Sonra resim donuklaşıyor.
    Boş bir oda görüyorum
    Penceresinde ağlayan bulutlar,
    Masanı aydınlatan ışık titriyor
    Şimdi öksüz

alinti

Aklımda resmini çiziyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Kaldırıma Öyle Resimler Çiziyor ki..

Kaldırıma Öyle Resimler Çiziyor ki..

Bu ressamın sanatının eşi benzeri yok. Kaldırıma öyle resimler çiziyor ki inanılmaz. Resimler 3 boyutlu.. Önünüzde bir çukur, ya da dev bir canavar çıkıyor. İşte o resimler. Adı Julian Beever. O bir ressam. Ancak bildiğiniz ressamlardan biraz farklı bir ressam. Beever, cadde ve sokak ressamı. herkesin gelip geçtiği caddelere inanılmaz üç boyutlu resimler yapıyor. 10 yıldır cadde ve...
  3. bakın atamızı paintte nasıl çiziyor

bakın atamızı paintte nasıl çiziyor

evet paintte atatürk' ün resmini çiziyor ve imzasını atıyo TIKLA
  4. Aklınızda Bulunsun

Aklınızda Bulunsun

aklınızda bulunsun Kızlar her bayanın bilmesi gereken püf noktaları...Birçoğunu belki duydunuz belki ilk defa duyucaksınız buyrun aklınızda bulunması gereken püf noktaları :tik: Karıncalar hıyardan nefret eder. Çıkış yerlerişne koyun. Pırıl pırıl buz için suyu kaynatıp dondurun Ayna parlaklığını alkolle silerek elde edin Sakız lekesini elbiseyi 1 saat buzluğa atarak...
  5. resmimiz duvarlarımızda

resmimiz duvarlarımızda

Türkiye’ de böyle bir uygulama var mı bilmiyorum, rastlamadım ama gerçekten hoş bir fikir. Yolladığınız fotoğrafı duvar stickerına dönüştürüyorlarmış. Sevdiğiniz insanın portresini evinizin duvarına bu şekilde yapıştırdığınızı, ona süpriz yaptığınızı düşünün, ne kadar romantik bir fikir Aslında biraz uğraşılırsa duvar stickerı yapan arkadaşlar bunlardan yapabilir. Yüklediğiniz fotoğrafı böyle...

Sayfayı Paylaş