gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

aklını ölç

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

aklını ölç akıllı mısın testi akıllımısın testi Akıllı mısın ölç de görelim:)
    Akıllı biri misiniz?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    İşinizi biliyorsunuz
    Aklınızı daha çok kendiniz için rahat bir yaşam çerçevesi kurmak için kullanıyorsunuz. Bunun için de fazla yorulmanız gerekmiyor. Varlığınızı asgari standartlarda sürdürmek sizin için çok önemli. Kişiliğiniz yeniliklere açık olsa bile, sizi zora, dara sokacak değişimlerden kaçınıyorsunuz. Hırslı ya da iddialı bir kişilik olmadığınız için sahip olduklarınızı korumak size yetiyor. İlle de kaybetmeniz gerekiyorsa da çok koymuyor. İşinizi biliyor, ancak büyütmüyorsunuz.

3. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Akıllısınız

Hem de bir hayli akıllısınız. Aklınızı iyiye, doğruya kullanmak için gösterdiğiniz kararlılık aynı zamanda güçlü bir kişiliğe de sahip olduğunuzu ortaya koyuyor. Akıl ve etik sizde ideal bir bileşime kavuşmuş. Bu yüzden insanlara akıl hocalığı yapmak durumunda kalıyorsunuz sık sık. Ne var ki önerdiğiniz yollar akıllıca olduğu kadar, zor da. Çünkü siz yalnızca çözümleri değil, yöntemleri de önemsiyorsunuz. Her zaman herkes sizin kadar cesur olamayabiliyor.

biliyordum zaten :dil:

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aslında hepimiz zeki akılı insanlarız çünkü ALLAH bizi yaratırken elbette akıl vermiştir tabi bazı insanlar o aklı kullanmayı bilmezler çünkü onların akılları başka şeyler düşünür ALLAH o aklı bize bir şartla vermiştir o şartta budur,o aklı kullanmayı biliceksiniz.

aklını ölç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Stres derecenizi ölçün

Stres derecenizi ölçün

Stres faktörlerinizin neler olduğunun bilincinde olmanız, stresten daha az etkilenmenizi sağlar... Amerikalı bilimadamları bunun için bir stres cetveli hazırladı ve strese neden olan durumları puanlandı. Bu testi uygulayarak stresinizi ölçün ve sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atın! Bu testi uygularken şu anda aşağıdaki hangi durumların sizde stres yarattığını belirleyip, bu stres...
  3. Kişiliğinizi Ölçün

Kişiliğinizi Ölçün

Bu test birçok profesyonel kuruluş tarafından insanların iç dünyalarını ve insanlarla ilişkilerini değerlendirmek için kullanılmaktadır. Testin sonuç kısmına bakmadan hemen çözmeye başlayınız. Cevapları geçmişinize göre değil, şimdiki durumunuza göre veriniz. 1. Kendinizi ne zaman en iyi hissedersiniz? (a) Sabahları (b) Öğlenden sonra ve akşama doğru (c) Gecenin ilerleyen...
  4. Yaşam kalitenizi ölçün!!

Yaşam kalitenizi ölçün!!

Herkesin kendine göre bütçesi,yaşam tarzı,giderleri ve gelirleri var şüphesiz peki hayat kaliteniz nedir?Buyrun ölçelim.İşaretlediğiniz kutucuk kadar puan aralığına bakınız kızlar. * 1. Banka hesabımda veya B-Tipi yatırım fonlarında en azından bir yıllık harcamalarımı karşılayacak bir tutar var. * 2. Hemen hemen her sabah güne başlamayı iple çekiyorum. * 3. Beni rahatsız eden veya...
  5. Hafızanızın gücünü ölçün

Hafızanızın gücünü ölçün

Her zaman "Hatırlayacağım, hatırlıyorum…" demelisiniz çünkü "Unuttum, hatırlayamıyorum…" derseniz o bilgi asla aklınıza gelmez. Gelin hafızanızı test edelim. Arziye, Şaziye ve Raziye üç kız kardeştir. Üçü de birbirinden unutkandır. Arziye bir gün evlenir ve kardeşleri evine ilk kez gelir. Arziye not eder; kahve ikram edeceksin, yemek ikram edeceksin, çay, meyve… ikram...

Sayfayı Paylaş