gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Akrep erkeğine hediye önerileri...

Konu, 'Kadınca' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Benim eşim akrep burcu olduğu için,akrep burcunu yazma gereği duydum.Bu genelde yeni sevgililer için öneri.Ya da daha yeni nişanlanmış çiftler için falan.Çünkü evli olanlar eşinin ne istedğini az çok bilir eşini tanıdığı için.Gelelim önerimize.Akrep erkekleri evcimendirler ve gezmekten pek hoşlanmazlar.Tabi ki yükselen burcu da etkiler ama genelde aynı olabilir.Akrep burcunda olan erkekler sevgiye,aşka düşkündürler ve aşkınızı ifade edebileceğiniz bişeler almanız onu çook mutlu edecektir.Bu arada küçük bir detay.Eğer akrep burcu bir sevdiğiniz varsa,kendinize bağladığınz an sizden kopması çok zordur,ama sevmemişse kimse sevdiremez.Neyse hediye seçimlerinden elektronik eşyalar da çok dikkatini çeker akreplerin.Ben geçen ay eşime digital not defteri aldım biraz tuzlu ama olsun o çok mutlu oldu çok sevindi zaten işine de yarıyo.Elektronik olsun da ne olursa olsun.Arabasına,evine veya kendinin kullanabileceği.Mesela oyun alabilirsiniz.Çok basit gelebilir ama işin gerçeği bu. Bilgisayarına,Play Station'a oyun alabilirsiniz.Akrep burcu erkekleri devamlı sevgi ve aşk isteyen bir burçtur bunu unutmayın ve ona göre hediyeler alın.Sevgililer gününüz kutlu olsun.ALLAH kimseyi sevdiğinden ayırmasın bir ömür beraber ve mutlu olsun bütün sevenler inşallah....

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Benim eşim de akrep burcu ve zaten kendisi bilgisayarcı :D Ben aşkıma çok istediği bir hırka vardı onu aldım. Daha önce söylemişti laf arasında kopya çektim.:)

3. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    valla önceden kopya çekmek güzel tabi:Dbende o digital not defterini kopya çekerek almıştım istiyodu çünkü.Şimdi ne alıcam pek bilmiyorum ama belki oyun alırım Ps3 oyunu..Zaten kocişin bütün kıyafetlerini ben alırım kendisi vakit bulamaz dersti,nöbetti garibim bi hipokrat yemini etti ki dönemiyo :huhe::huhe::huhe:...

Akrep erkeğine hediye önerileri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

sevgililer günü hediye önerileri sevgililer günü hediye önerileriniz forum tavsiyeleri tavsiye Sevgililer Gününde ne hediye alıcağınıza karar veremediyseniz bu öneriler size yardımcı olacaktır kızlar...İşte öneriler :tik: Kadının Erkeğe Alacabileceği Hediyeler: Bazen ilişkinizi anlamlandıracak, gününüzü renklendirecek değişik bazı şeyler yapmak gerekecek. Birbirinizi daha yakından...
  2. İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

akrep burcu baba babalar günü hediyeleri Az önce paylaştığımız terazi burcu babalara hediye önerilerinden sonra şimdi de akrep burcu baba için ne hediye alabiliriz, tavsiyelerimize geçiyoruz melekler :) Akrepler yaşamdan ölüme her şeye karşı aşırı bir ihtiras duyarlar. Yenilmek nedir bilmez. Zeka ve duygularını eşit oranda kullanır. Zeki olmaktan öte filozoftur. Masum görünüşlerinin...
  3. Sevgiliye Hediye Önerileri

Sevgiliye Hediye Önerileri

Sevgilinize sunabileceğiniz ilginç hediye arayışı içindeyseniz bu seçenekler çok konuşulacak. Sevgilinizin çok beğeneceği bu seçenekler olay olacak! İlginçliklere açacağınız kapılarınızı kapatmak istemeyeceksiniz. Aşkın daha da kök salmasına sebebiyet verecek olan bu ilginç hediye seçenekleri sayesinde sevgilinize unutulmaz bir gün yaşatmaya ne dersiniz? Tüm aşıkları birbirine bağlayacak olan...
  4. Boğa Burcu Erkeklere İlginç ve Güzel Doğum Günü Hediye Önerileri

Boğa Burcu Erkeklere İlginç ve Güzel Doğum Günü Hediye Önerileri

Hediye almak gönüllere beklenmedik bir huzuru yerleştiren eylemlerden birisidir. Ancak erkeklere alınacak olan hediye seçenekleri bayanlara alınacak seçeneklerden daha sınırlı olduğu için daha bir göz korkutucu gelir bize. Aslında araştırdığınız zaman hiçte öyle olmadığını anlarsınız. Erkeğe hediye beğenmek aslında gözümüzde büyüttüğümüz kadar zorlu bir iş değil.. Sadece erkek arkadaşınızın...
  5. Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013

Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013

Bu konu; Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşının kutlanmasına sayılı günler kala eğer yılbaşı hediyesi alma adetiniz varsa bir an önce alacağınız hediyelere karar vermenizde fayda var. Eşe dosta hediye almak nispeten kolay olmasına karşın, eşinize, erkek arkadaşınıza hediye almakta zorlanabilirsiniz. Her yıl parfüm ya da...

Sayfayı Paylaş