gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

akşam eve geldiğimde,günün yorgunluğunu hangi dua ile atmalıyım??

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yorgunluk için dua yorgunluk duası [​IMG] Rasulullah (sas) akşam olunca şu duayı okurdu:

"Elhamdülillah geceye erdik.mülk de Allah için geceye erdi.Allah tan başka ilah yoktur.Tektir ortağı yoktur.Mülk O nundur.Hamdlar O nadır.o herşeye kadirdir.
    Rabbim, bu gece olacak hayrı da,bundan sonra olacak hayrı da, Senden istiyorum.
    Rabbim,bu gece olacak şerden de,bundan sonra olacak şerden de Sana sığınıyorum.
    Rabbim,tembellikten,yaşlılığın kötülüklerinden Sana sığınıyorum.
    Rabbim,cehennem azabından, kabir azabından da Sana sığınıyorum.
    (Müslim,Zikir,75)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: akşam eve geldiğimde,günün yorgunluğunu hangi dua ile atmalıyım??
    ellerine emeğine sağlık

akşam eve geldiğimde,günün yorgunluğunu hangi dua ile atmalıyım?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağrı ile yorgunluk bağlantılı

Ağrı ile yorgunluk bağlantılı

Yapılan araştırmalar, ağrıyla aşırı yorgunluk arasında biyolojik bağlantı olduğunu ortaya koydu. Bilim ve Teknik Dergisi’nin Mayıs sayısında yer alan Iowa Üniversitesi’nde yapılan bir çalışmada ağrıyla aşırı yorgunluk arasında, bir bağlantı olduğu belirlendi. Bu gelişmenin ayrıca, kronik aşırı yorgunluk sendromu gibi, kronik ağrıyla aşırı yorgunluktan şikayetçi olanların, neden erkeklerden çok...
  2. Akşam eve geldiğimde günün yorgunluğunu, hangi duayla atmalıyız?

Akşam eve geldiğimde günün yorgunluğunu, hangi duayla atmalıyız?

Rasûlullah (sas) akşam olunca şu duayı okurdu: “Elhamdülillah geceye erdik. Mülk de Allah için geceye erdi. Allah’tan başka ilâh yoktur. Tektir, ortağı yoktur. Mülk O’nundur, hamdler O’nadır. O, her şeye kadirdir. Rabb’im, bu gecede olacak hayrı da, bundan sonra olacak hayrı da Senden istiyorum. Rabb’im, bu gecede olacak şerden de, bundan sonra olacak şerlerden de Sana sığınıyorum....
  3. Ev hanimlari nasil geciyor gününüz???

Ev hanimlari nasil geciyor gününüz???

Merhaba meleklerim, evhanimlarina bir sorum var: gününüz nasil geciyor? neleri sigdiriyorsunuz bir gününe? Nelerle ugrasiyorsun? Yorumlarinizi bekliyorum simdiden tesekürler
  4. Evden Çıkarken Hangi Duayı Okumalıyız?

Evden Çıkarken Hangi Duayı Okumalıyız?

bu konu evden çıkarken okunması gereken dua ve anlamına yer vermektedir. Evden dışarı çıkarken yer gök dua üzerine olduğunu hatırlatarak sizi her türlü kötülükten ve kazadan koruyacak dua ve anlamını paylaşıyoruz. “Bismillahi tevekkeltü ala’llahi, velâ havle velâ kuvvete illâ billahil Aliyil Azim” “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Allah’a güvendim. Kuvvet ve kudret O’ndandır, yüce ve...
  5. Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

bu konu eve girerken okunması gereken dua ve anlamına yer vermektedir. Dışarıdan eve girerken okunması çok sevap olan eve giriş duası ve Türkçe açıklamasını sizler için paylaşıyoruz. “Allahümme inni es’elüke hayrel mevleci ve hayre’l mahreci, bismillahi velecna ve ala’llahi rabbena tevekkelna” “Allah’ım, Senden evime hayırla girip hayırla çıkmamı istiyorum. Allahın adıyla girer, Allahın...

Sayfayı Paylaş