gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aksaz Kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aksaz kaplıcası Aksaz kaplıcaları bilgileri ve kaplıca özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : uşak
    Su sıcaklığı :39°C
    Ulubey İlçesi’ne 25 km. uzaklıktadır. Çamlık bir bölgede bulunur. Sular, Aksa Çayı kenarında büyük bir granit kayadan çıkar. 5 kaynak vardır. Eski bir kaplıcadır. Sodyum ve kalsiyum bikarbonatlı bir sudur.
    İçmesinden karaciğer ve safra yolları hastalıkları, banyosundan da romatizma ve nevralji, kadın hastalıklarından şikayetçi olanlar yarar görür.

Aksaz Kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereli Kaplıcaları

Dereli Kaplıcaları

dereli kaplıcaları kütahya dereli emet kaplıcaları kütahya kaplıcası Dereli kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri ve kaplıcanın faydalarını sunuyorum Bulunduğu yer : kütahya Su sıcaklığı :41°C Emet İlçe’sinin 27 km. kuzeyindedir. Sular, etrafı çam ve meşe ormanlarıyla kaplı bir dere içinden kaynar. Suyu içilir. Banyosundan romatizma, nevralji ve kadın rahatsızlıklarından...
  2. Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye Kaplıcaları

Sultaniye kaplıcaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için sunduğum kaplıca bilgilerine göz atmanızı tavsiye ederim Köyceğiz Gölünün batı sahilinde ve Ölemez Dağı'nın eteklerinde yer alan Sultaniye Kaplıcaları Köyceğiz'e 20 km., Dalyan köyüne 4 km. uzaklıkta. Türkiye'nin en yüksek (98.3) radyoaktif kaplıcası olan Sultaniye Kaplıcası, Endonezya'daki kaplıcadan sonra ikinci...
  3. Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale de bulunan kaplıcalar isimleri ve tedavi ettiği hastalıklar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri sunuyorum Karahayıt Kaplıcası: Pamukkale termal kaplıcası sisteminin bir kolu sayılan bu kaplıca, Pamukkale'nin 5km kuzeyinde, Karahayıt Kasabası'ndadır. Kalp, damar sertliği, yüksek tansiyon, romatizma-siyatik, deri sinir, lumbago, gibi hastalıklarla uyuz, sivilce, kaşıntı gibi deri...
  4. Çiftehan Kaplıcaları

Çiftehan Kaplıcaları

çiftehan kaplıcaları adana çiftehan kaplıcaları ulukışla fiyatları adana Niğde Çiftehan kaplıcaları bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : niğde Su sıcaklığı :51°C Ulukışla İlçesi’ne 35 km. uzaklıkta, Adana-Ulukışla yolu üzerinde, Çiftehan Yöresi’ndedir. Bulunduğu yer çam ormanlarıyla kaplıdır. Denizden 1200 m. yüsektedir. Kuzey yönü, insanların...
  5. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...

Sayfayı Paylaş