gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akvaryumda olması gerekenler ve iyi bir akvaryum için

Konu, 'Akvaryum' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İyi Bir Akvaryumda olması gerekenler İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalı

Akvaryum balıklarına meraklı melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda iyi bir akvaryum için, akvaryumda olması gerekenleri bilgilendiriyoruz arkadaşlarım.

En iyi akvaryum, kuşkusuz balığın doğadaki ortamına en çok benzeyendir. Bu ortamda bitkiler ve hayvanlar arasında doğal bir uyum ve denge vardır. İyi bir akvaryumda da, bizim müdahalemize gerek bırakmayacak böyle bir doğal denge olmalıdır. Tıpkı küçük bir gölde yaşayan bitki ve hayvanların, yaşamlarını sürdürebilmek için gerekli herşeyi gölde bulabilip aralarına uyum ve denge sağlayabilmeleri gibi.Filtre,ısıtıcı,hava motoru da olması gereken teknik ayrıntılardan

karakuzu bunu beğendi.
Akvaryumda olması gerekenler ve iyi bir akvaryum için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piranha Akvaryumu ve Dekor

Piranha Akvaryumu ve Dekor

akvaryum kaya dekor akvaryum kaya dekoru piranha bakımı piranha kumu pirana çeşitleri Piranhalar geniş tanklardan hoşlanırlar en az 50 cm lik bir genişlik olmalıdır ama ideal olarak yükseklik ve genişlik 60-60 şeklinde olursa ilerisi içinde balıklarınız rahat eder.Uygun olabilecek bazı ölçüler 100-50-50, 120-60-60, 160-60-60 tabi 70 cm lik bir genişlik yada yükseklik daha iyi olur ama daha da...
  2. Akvaryum

Akvaryum

Bir akvaryum içinde muhtelif cinste balıklar görmek, değişik meslek ve meşrepteki insanların belli bir amaç için bir araya gelmelerine, Akvaryumda iki balık görmek bir işte birlik olan iki kimseye, Ağzı açık balık görmek hürriyetinin geçici olarak kısıtllanmasına delalet eder.İçi balık dolu bir akvaryum, büyük bir bolluk, zenginliktir.Rüyada akvaryum görmek, eşinizin ve dostlarınızın...
  3. oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

oFiSiniz İçin akvaryum maSaları

akvaryum masaları Bu akvaryumlar hem ofisinizin hvasını değiştirecek hem de sizin daha huzurlu bir şekilde çalışmanızı sağlayacak.Ne dersiniz hoş olmaz mı ??? :D
  4. İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır

İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır

İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır Selam arkadaşlar sizden akvaryum için bilgi istiyorum İyi Bir Akvaryum Nasıl Olmalıdır
  5. akvaryum kurmak istiyorum iyi bir akvaryum nasıl kurulur

akvaryum kurmak istiyorum iyi bir akvaryum nasıl kurulur

Selamlar. Son günlerde akvaryumlara kafayı taktım, ben de almak istiyorum ama hiç bilgim yok bu konuda. Heryerde bölük pörçük bilgiler var. Siz buraya iyi bir akvaryum için neler yapmak lazım yazsanız çok memnun olurum :)

Sayfayı Paylaş