gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

al beni ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

canımın cananı ya rasulallah öyle bir sevdaki ilahisi sözleri özledim rasulü medinededir al beni yanına ya resulallah sözleri öyle bir sevdaki yaktı kül etti Öyle bir sevdaki yaktı kül etti Rasulün hasreti canıma yetti
    Bitire bitire beni tüketti
    Canımın cananı Ya Nebi ALLAH
    Al beni yanına Ya Rasulallah
    Bas beni Bağrına Ya Habiballah
    Bu canım yoluna kurbandır senin
    Al beni yanına Ya Rasulallah
    Özledim Rasulü Medinededir
    Gidemedim O'na hayli senedir
    Medine gülleri tane tanedir
    Canımın cananı ya Nebi ALLAH...

al beni ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beni Al..

Beni Al..

kollarına al beni ilahisi
  2. Rabbim Beni İlahisi

Rabbim Beni İlahisi

Azrail elimden tuttu Haydi gel gidelim dedi Sordum ona nere diye Dedi yaratan Rabbine Haydi çabuk durma dedim Hazırlığım vardı benim Ben bu anı bekliyordum Beklemesin Rabbim beni Azrail içeri girdi Gözlerime baktı güldü Haydi sıra sende dedi Bekliyordum ürpermedim Beyaz kefen gelinliktir Murat için giymedik mi Asıl murat orda şimdi Beklemesin Rabbim beni Can bedenden çıkar bir gün Sırat ince...
  3. Arafata çikar Beni İlahisi

Arafata çikar Beni İlahisi

arafatın hali başka arafatta ilahisi arafatın hali başka ilahisi arafata çıkar beni arafata BUGÜN BENİM İÇİM YANAR YÜREĞİMDE YARAM KANAR BU GÖNÜL MEKaaaİ ANAR ARAFATA ÇIKAR BENİ ÇIKAR BENİ SEYRANINA SAR O GÖNÜL DEVRANINA ARAFATA ÇIKMAK GÜZEL HAYRAN KALDIM HER YANINA BEYAZ İHRAMI GİYEYİM BUDUR BENİ TEK DİLEĞİM ORADA DİLE GELEYİM ARAFATA ÇIKAR BENİ
  4. dünya benim okulum ilahisi

dünya benim okulum ilahisi

imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda
  5. istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi

istediğim haktır benim ilahisi istediğim haktır benim gece gündüz döne döne istedigim ilahisi allah deyip yana yana Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana İstediğim haktır benim Yoluna terkedip canı Akıtıp gözümden kanı Ah eyleyip dünü günü İstediğim haktır benim Münkirler aşk halin bilmez Münafıklar yola gelmez Ağlar bu gözlerim gülmez İstediğim haktır...

Sayfayı Paylaş