gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

al sana hayatın anlamı!!!

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

hayatın anlamı Değişik anlamlar vardır hayatımızda...Bizim hayata kattığımız anlam,hayatı algılayış tarzımız...Bana göre hayat aynen paylaşımımdaki gibi...O kadar güzel hayat tanımı ki...Bakalım siz de beğenecek misiniz?

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bir çoğumuz elde ettikten sonra kıymetini kaybeden şeyler için uğraşıyoruz..Yaşamak öyle güzel ki,kıymetini bilelim..Yapabilirsek biraz da kendimiz için yaşayalım..

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hayatı çok güzel anlatmışın vijdana katılıyorum birazda kendimiz için yaşayalım

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bnce de hayatını cok güzel anlatmış ama yine de biraz karamsar olmuş...paylaşım için tşklerr canım...

5. perfect girl :)

perfect girl :) Forum Okuru

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. taştan

taştan Forum Okuru

8. integrAllah

integrAllah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de çok güzel açıklamış yaşamı bir kalıba sığdırmaya çalışmamızın yanında anlamını fark etmeliyiz ama bu anı dünyalık yaşamak değildir Ölüm var devamı da var o yüzden bize iman gerek iman

al sana hayatın anlamı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatın anlamı...

Hayatın anlamı...

Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğunu kendi kendine sormaya başlamış… Bulduğu hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş… Ama aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş… Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş… Köy, kasaba, ülke dolaşmış bu arada zaman da durmuyor tabi ki… Tam umudunu yitirmişken bir köyde...
  2. Hayatın Anlamı...

Hayatın Anlamı...

Günlerden bir gün adamın biri hayatın anlamını merak etmiş. Bulduğu hiçbir yanıt ona yeterli gelmemiş ve çevresine danışmış. Aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Köy, kasaba, ülke dolaşmış ama yetineceği hiç bir cevap bulamamış. Tam umudunu yitirmişken bir köyde ona... -"Şu karşıki dağları görüyor musun, orada yaşlı bir bilge yaşar istersen...
  3. Al sana yeni bir hayat!

Al sana yeni bir hayat!

Bana bir bilet verir misiniz? -Nereye? -Yeni bir hayata. -Orası neresi ya? -Yeni bir hayat,yeni insanlar… -Yok kardeş!Ankara istersen var. -Yeni umutlar,yeni aşklar… -Adana veriim. -Yeni bir ben… -Şanlıurfa veriim. -Her yere gittim.Dünyada gezmediğim yer kalmadı. -Zonguldak veriim. -Tatmadığım zevk kalmadı. -Nereye gidecen birader sen ya? -Yeni bir hayata dedim ya. -Kafa mı buluyon sen...
  4. hayatımın anlamı

hayatımın anlamı

hayatımın anlamı hayatım nickleri hayatimin anlami hayatımın anlamı nickleri hayatıma mesajlar askımm seni iyiki buldum sen benim herseyimsin SENİ ÇOK SEVİYORUM bitanemm Allah bizi hiç ayırmasın seni çok özlüyorumm
  5. Hayatın Anlamı

Hayatın Anlamı

Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğunu kendi kendine sormaya başlamış. Bulduğu hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş... Ama aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş.. Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş... Köy, kasaba, ülke dolaşmış bu arada zaman da durmuyor tabi ki. Tam umudunu yitirmişken bir...

Sayfayı Paylaş