gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Albüminüri nedir

Konu, 'Hastalık Türleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

albüminüri İdrarda, albümin bulunmasına; Tıp dilinde Albüminüri; halk arasında ise, aktutma denir. Bir çok hastalıklarda, özellikle Böbrek hastalıklarında, idrarda albümin görülür. Mümkün olduğu kadar süt içmeli, patates haşlaması ile muhallebiyi sofradan eksik etmemelidir. Baharatlı yiyecekler, biber, turşu ve tuz kesinlikle terk edilmeli; kahve ve fazla miktarda su içilmemelidir.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Albuminuri Hastalığı Hakkında Bulduklarım
    Böbreklerin tam görevini yapamadığı için idrarda protein bulunması. İdrardaki proteinlerin büyük bir bölümünde albumin olmasıdır olarak bir tanım buldum arkadaşlar. Ancak benim hastalığım bir türlü geçmiyor o yüzden alternatif tıbba yönelmeyi düşünüyorum. Daha önce bitkisel tarif kullanan arkadaşlar varmı acaba? Ben bir kaç tarif buldum hatta sizinlede paylaşıyorum sizde incelersiniz lütfen bu konuda yardımlarınızı ve önerileriniz bekliyorum.

Albüminuri Hastalığı - Bitkisel Kitap I Bitkisel Rehber I Şifalı Bitkiler I Hastalıklara Göre Tedavi I Bitki Uzmanları

Albüminüri nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş