gebe
  1. hayat_zor63

hayat_zor63 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hayat_zor63 tarafından paylaşıldı.

belki çok tepkili okuyacaksınız ve kızacaksınız arkadaşlar ama hayatta yapmayı düşünmedim ama yapanların bilhassa biz kadınların mutlaka haklı sevepleri vardır diye düşünüyorum.(istisnalar başka, sırf zevk için yapanları demiyorum) öyle kocalar varkı; insanı canından bezdirir.
    evi dar eder,
    sevgisini azıcık hissetseniz o bile yetecek,
    ama çocuklar deyip katlanırsınız,
    bakıyorum her kez boşan öyle aldat yazıyor, yani aldatma boşandıktan sonra ne yaparsan yap yazıyor.
    vefalı biz kadın milleti, işin kolayını seçiyor bence,
    çocuklarını annesiz bırakmak istemiyor, ama o adama da katlanamıyor,
    başka birinden bir yakınlık gördüğünde, öylesine hasretki bir erkeğin yakınlığına, ilgisine,
    hiç bir şey gözüne gelmiyor.hatırı yokki o evdeki kocanın, hatırını düşünsün, yüzüne bakamasın,
    işte ben böyle düşünüyorum arkadaşlar.
    aldatmadım ama hayatımı çürüttü, ne fayda.çocuklarım büyüdü, evlendi bile.
    ama hebaaaa olan bir ömür.
    oysa benim de ne sevenlerim çıktı karşıma,
    namus namus deyip durdum.
    acaba
    hakettimi bu adam , yaptığım vefayı,
    allah korkusu ağır basıyor yapmıyorsun.ama yapanları da çok hor görmüyorum, bu nedenle,

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende esimden sevgi pek görmedim saygi cok az anlayis hic yok ama onu hic aldatmadim düsünmedimde cünki ben namusumu onun icin korumuyorum namus benim seref benim yaptigim hata benden sorulacak ondan degil aldatan kadinlara gelince evet büyük bir bosluk icinde olan kadinlar daha cabuk kaniyor ama bi insan nefsine hakim olmak zorundadir kadin olsun erkek olsun onun icin aldatan hic bi zaman hakli degildir benim gözümde...

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    sen onu değil kendini aldatırsın bana göre...keşke boşanıp yoluna devam etseydin...değmeyen biri için ömür çürütmek büyük hata...

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Neresinden tutatsan tut elinde kaliyor bu konu.Aldatmak beyinde basliyor zaten hayata gecip gecmemesi ise an meselesi.Ahlak acisindan da ,din acisindan da hicbir bahanenin arkasina siginilmayacak kadar cirkin bir durum.Hic kimse bilmedi diyelim,vicdanin biliyor,seni yaradan biliyor...Bunlarda yetmedi diyelim bir sekilde ailen,cocuklarin,komsularin vs ogrendi,iste butun dunyanin basina yilikdigi an.Hic birsey kendi hayatini harcamana degmez.

6. mutluolmak

mutluolmak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aldatma konusu beyinde başlar beyinde biter ama şu varki erkeklerin genlerinde var

7. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aldatmak kadar kötü bisey varmi arkadaslar erkek olsun kadin olsun yapilacak seymi yaaaa allah korkusu olmayanlar aldatir diye düsünüyorum

8. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok yalnış düşnüyosunuz

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Ne güzel konuşmuşsun öyleee.. Canım benimm sen böyle düşünüp güçlü kaldığın ve olduğun için sevgiyle kucaklıyor öpüyorum seni...
    :kiss::humble::meçhul::parti:

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bir mazeret bu durumu haklı çıkarmaz....

herşey bi yana işte ne bileyim yok çok yanlızdım eşim beni sevmiyordu ilgilenmiyordu vs...bunların hepsi bi yana bu yapılan iş günah...Elhamdülillah müslümansak hepimiz inancımız varsa Allah'a bunun yasak vede günah olduğunu biliriz...dolayısıyla bu tür davranışlardan uzak durmalıyız...

benim görüşüm elbette bunlar ama eminim bana katılan birçok arkadaşımda vardır...

11. res

res Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet. haklıyımmmmmmmmmmmm

aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek aldatırsa

erkek aldatırsa

Ahmet Altan kitabını yazdı, çoğumuz ne hissedeceğimizi bilemeden okuduk. Meg Ryan'ın eşini Russel Crowe ile aldatması basına yansıyan az sayıdaki "kadın da aldatır" örneklerindendi. Yoksa hep "mağdur"konumunda gösterilen kadın yavaş yavaş erkekle rollerini mi değişiyor? Evliliklerinin dördüncü senesiydi. Sürekli tartışıyorlardı. Evde, markette, arabada, telefonda? Uzun...
  2. hiç intiharı düşündünüzmü

hiç intiharı düşündünüzmü

hiç intiharı düşündünüzmü???
  3. aldatılabilirim de, aldatırımda.....

aldatılabilirim de, aldatırımda.....

Bu sözler 6 aylık hamile Çağla Şikel 'e ait.............. Eşi Emre Altuğ’un bir röportajdaki “Çağla’yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem” sözlerine hiç kızmadığını söyleyen Çağla Şıkel “Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de” diyor Emre Altuğ’la bir yıl önce nikâh masasına oturan Çağla Şıkel oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına almak için gün...
  4. kalemle ne yapabilirsiniz düşündünüzmü

kalemle ne yapabilirsiniz düşündünüzmü

Kalemle sadece yazı yazılıp resim mi çizilir sanıyorsunuz bakın neler yapmışlar

Sayfayı Paylaş