gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alex Evans resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alex evans alex evans resimleri kimdir şarkıları kimdir Alex Evans diye soracak olursanız :D:D evvet kimdir bir emocudur gerisini bende bilmiyorum vallahi :D:D neyse emocular hadin Alex'inizin resimleri bakın garriii :D:D

Alex Evans resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  2. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  3. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  4. Dünyanın En Ünlü Emo Boy'u Alex Evans

Dünyanın En Ünlü Emo Boy'u Alex Evans

alex evans kimdir alex evans şarkıları ünlü emo en ünlü emo hayatı O DünYanın eN ünLü eMo boY u ALEX EVANS !7 yaŞınDa KanaDa Da yaŞıyoR Tam aDı Alexandre
  5. Alex kaza Geçirdi

Alex kaza Geçirdi

Alex,kaza geçirdi Fenerbahçe'nin başarılı kaptanı Alex kaza geçirdi :S Bir Fenerbahçe'li olarak büyük kaptana çok geçmiş olsun diyorum.Umarım büyük bir problem yoktur.Şimdi haberin devamını ekleyeyim Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza,trafik kazası yaptı.Oyuncunun durumunun iyi olduğu ancak araçta maddi hasarr olduğu öğrenildi. Brezilyalı yıldız, kendi kullandığı...

Sayfayı Paylaş