gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Algılanma yönetimi politikanız var mı?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Nasıl biliniyorsanız, o sunuz. Başka insanların kafasındaki sizinle ilgili "imaj", sizin gerçeğinizdir. Çünkü "algılanan gerçektir." Başka insanlar sizi nasıl tanımlar? 10 kişiye sizinle ilgili üç iyi, üç kötü şey yazmalarını isteseniz ne söylerler? Bir de duygusal tanımın gücünü küçümsemeyin. İnsanlar sizinle birlikteyken ne hissediyorlarsa, sizin o kişiler üzerindeki duygusal tanımınız odur. O insanın üzerindeki duygusal tanımınız, o insanın size nasıl davranacağını belirler. İnsanlarla birlikteyken onlara neler hissettirdiğinizie dikkat edin. ALINTI

Algılanma yönetimi politikanız var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. yönetim

yönetim

hiç bir başlığa uymayan bölümü açılsa iyi olur diyorum
  3. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  4. facebook hesabınız var mı ?

facebook hesabınız var mı ?

evet canlarr bakalım kimlerin facebook hesabıı varmış :ehi:
  5. Kızlar, Tikiniz Var mı? :)

Kızlar, Tikiniz Var mı? :)

tikiniz var mı, tikiniz nedir, tik çeşitleri Sevgili melekler, kesinlikle dalga geçilmemesi gerkeen bir durum, elde olan birşey değil ama insan böyle bir durumla karşılaştığında da gülümsemeden duramıyor :) Şimdi soruyoruz, tikiniz var mı? Ya da ilginç tiklere sahip tanıdıklarınız var mı? Varsa nedir? Herkesin rahatça cevap vermesi için önce ben başlıyorum. tik denir mi bilemem ama...

Sayfayı Paylaş